Skocz do zawartości
Forum

Ona odrzuciła mnie, ponieważ mam dziecko!


Gość rafaela21

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kobietą mającą małe dziecko, homoseksualną. Dziecko mam z przypadkowym ojcem, jest tylko moje, ojciec nie ma z nim nic wspólnego. Obecnie mam 21 lat, dziecko ma 3 latka. Poznałam kobietę, która interesuje się kobietami, zaprzyjaźniłyśmy się, miałam nadzieję na coś więcej, zakochałam się w niej, a ona wyznała, że nie chce żadnej innej relacji niż koleżeńska, ponieważ mam dziecko, a dla niej to problem!!! Ona szuka wolnej kobiety. Jest ode mnie starsza 6 lat. Nie wiem, co robić, zakochałam sie w niej, a ona nawet szansy mi dac nie chce, ani bliżej zaprzyjaźnić się z moja córeczka. Przecież dziecko partnera lub partnerki można kochać jak własne. Jak przełamać w niej tę blokadę i pokazać, ze dziecko nie jest przeszkodą?

Odnośnik do komentarza

Ona w przeciwienstwie do ciebie,nie chce mieć rodziny,czyli obowiązków,ograniczeń ,braku czasu dla siebie i na przyjemności. Ona być może, wcale nie chce mieć dziecka,ani swojego ani cudzego.. Ona ma inny plan na życie niż ty i musisz to uszanować. Co tu jest do rozumieniu skoro jasno ci to powiedziala. Musisz się odkochac.

Odnośnik do komentarza

Jak bardzo uczucia Tobą wladają, że nie słyszysz znaków ostrzegawczych. Ty cierpisz, że ona nie chce Ciebie z powodu Twojego dziecka. A dlaczego nie cierpisz, że upodobałas sobie taką "ciocię" dla Twojej córeczki, że ona jej nie chce, nie pragnie poznać, zaprzyjażnić się.Wy jesteście we dwie - Ty i coreczka (przynajmniej do czasu usamodzielnienia się corci). Powinnas szukac takiego towarzystwa, ktore zaakceptuje i Ciebie i Twoją córeczkę. Aktualny obiekt Twoich westchnień ma zasadniczą wadę, nie chce Twojego dziecka, czyli po prostu nie chce istotnej części Ciebie. Odpuśc sobie.

Odnośnik do komentarza

Kobieta dała Ci jasny komunikat - nie chce głębszej relacji ze względu na Twoje dziecko. Możliwe, że nie chce zobowiązań, odpowiedzialności. Chce być wolna. Dobrze, że miała odwagę powiedzieć wprost o swoich oczekiwaniach. Zamiast próbować ją zmieniać, na siłę przekonywać do dziecka, po prostu odpuść i zainwestuj emocje i czas w córkę i relację z kimś innym, kto zaakceptuje Twoje dziecko. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...