Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę sobie poradzić żeby myśleć o możliwości raka


Gość Ynnnnf

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od 2 tyg codziennie czytam tylko o raku i znajduje sobie występujące u niektórych objawy.Dodam że mam 15lat i nie wiem jak sobie z tym poradzić bo z radosnego człowieka zostaly ze mnie tylko myśli o raku i to że mogę być na niego chory.

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem sobie że nie będę o tym czytał tyle że na drugi jak znowu coś mi dolegało to odrazu Internet i najgorsze. Jaki jest najlepszy sposób żeby zapomnieć o czytaniu chorób w internecie poza aktywnością fizyczną bo na razie od tygodnia to u mnie tylko albo deszcz albo ponuro i zimno . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zdiagnozowanie, stwierdzenie jakiejkolwiek choroby wymaga konsultacji lekarza, który ma stosowne wykształcenie i doświadczenie. Najczęściej musi być potwierdzone badaniami. Uświadom sobie ten fakt, że internet nie jest w stanie konkurować z wiedzą fachowca. Wówczas nie będziesz z niego korzystał jako ze źródła wiedzy medycznej. Szukaj w nich informacji potrzebnych do szkoły lub związanych ze swoimi zainteresowaniami. A jeśli uzależniłeś się na tyle, że nie potrafisz, zrób sobie dłuższą przerwę od internetu. W razie, gdy rzeczywiście będziesz miał poważne wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...