Skocz do zawartości
Forum

Nie mam żadnej pasji


Gość EmilkaEmi

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Zacznę od tego że jestem nastolatką, a nie posiadam żadnej pasji, nic mnie nie interesuje. Mnóstwo osób pyta mnie czym się interesuje w tym większość chłopaków którzy bardzo chcą mnie poznać, a ja wtedy milknę i nie wiem co powiedzieć. Mam totalną pustkę w głowie. Sama nie wiem co się ze mną stało, gdy byłam młodsza kochałam tańczyć, to była moja pasja, ale nawet i ona minęła. Czy to normalne? Głupio się czuję widząc że każdy w moim wieku ma jakieś zainteresowania i je rozwija, a ja nic. Moje zainteresowanie chyba ograniczają się tylko do słuchania muzyki, siedzenia na necie i ewentualnie jeszcze spania. Przez to wszystko czuję się bezwartościową osobą niewartą żadnej uwagi :( Jest tu ktoś z tym samym problemem co ja? Boję się że tylko ja tak mam :(

Odnośnik do komentarza

Ma ten sam problem. Nawet nie tyle ja co mój partner. Kiedyś grał w gry, programował, grał na gitarze, nawet modele sklejał a teraz? Ogląda głupie obrazki w internecie i wgapia się w telewizor. Mówi, że nic go nie cieszy ani nie interesuje. Próbował wrócić do grania ale po 2-3 razach skończył bo stwierdził, że go nie cieszy. Narzeka, że po pracy jest zmęczony i nie ma na nic ochoty. Nie wiem co zrobić bo widzę, że chodzi przybity i zmięty. Próbowałam zarazić go jakimiś wspólnymi pasjami ale nic z tego. A jak coś przebąkiwał o jakimś zajęciu to kończyło się na tym, że nie ma na to miejsca jak na przykład elektronika. Chciałabym mu pomóc ale nie wiem jak. Pomocy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...