Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego czuję się niepotrzebny?


Gość hitt5

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nielubiany. Nikomu nie potrzebny. Nikt mnie nigdzie nie zaprasza anie do mnie nie dzwoni. Zawsze ja pierwszy. Wychodzę do ludzi ale nie potrafię z nimi gadać. Wszyscy coś gadają śmieją się a mnie to nie śmieszy. Umiem rozmawiać tylko na konkretny temat. Nikt ze mnie nie żartuje, nie droczy się ze mną, wszyscy traktują poważnie. Nie jestem też nielubiany. Bez znaczenia innym czy jestem czy nie. W rodzinie mają mnie za wesołka i duszę towarzystwa. Czemu tak jest? Jak to pokonać?

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo zrozumiałam Twoją wiadomość. W jednym miejscu napisałeś, że jesteś nielubiany, a w innym miejscu napisałeś, że nie jesteś nielubiany. Skarżysz się na brak towarzystwa i kłopoty w nawiązywaniu znajomości. Jak myślisz, dlaczego nie możesz z nikim nawiązać rozmowy? Co jest tego przyczyną? Jeśli trudno Ci nawiązać relacje, rozważ skorzystanie z treningu kompetencji społecznych. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Podejrzewam u siebie borderline. Lubię przebywać sama, nie mam znajomych i nie umiem się zaangażować w żadną relację. Jednym słowem nie umiem gadać z ludźmi. Nie mam żadnej przyjaciółki, wszystkie wykorzystywały. Swojego czasu też miałam jedną, ale mnie zdradziła. Wkopała w bagno i tyle. Skończyło się. Potem zaczęłam wątpić w miłość.

Odnośnik do komentarza

Jednak pierwsze zdanie niepotrzebne. Właśnie o to chodzi, że z rodziną rozmawiam, żartuję, potrafię się z nich pośmiać czy na żarty podokuczać, pogadać o durnotach. Wśród znajomych jakoś tego nie potrafię. Myślę że gdzieś w sobie to kryję, bo mój tato jest duszą towarzystwa i gdzie nie zajdzie to spotka kogoś znajomego a sprzedawczynie w sklepach jak go widzą to od razu się uśmiechają. Więc myślę że trochę jego genów na mnie przeszło :) Tylko jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...