Skocz do zawartości
Forum

Inicjacja seksualna po 30


Gość MN84

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 33 lata, niedługo biorę ślub cywilny z 31-letnim partnerem. On miał kiedyś partnerkę, ja jeszcze nigdy nie uprawiałam seksu. Przez lata byłam pochłonięty studiami, pracą i innymi zainteresowaniami, m.in. rysowaniem i malowaniem. On o tym wie i do niczego mnie nie przynaglał, nie zmuszał. Teraz jednak chciałabym spróbować, po ślubie przeżyć z nim ten pierwszy raz. Boję się jednak, że się skompromituję, bo nie mam żadnych doświadczeń, a on tak. Czy są inni ludzie, którzy przechodzą inicjacjację seksualną po 30? Czy mam się czego obawiać?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Dziś faceci, od kobiety oczekują oralu i analu. Co z tego, że Ty nigdy nic. Wiesz, tak naprawdę to facetów mało interesuję, czy Ty to już robiłaś, czy jeszcze nie. Samce z reguły w takich sprawach zazwyczaj patrzą tylko siebie i tego, by było im przyjemnie i dobrze, a przyjemność kobiety, mają po prostu w dupie. Sądzę, że gdy tylko on się dorwie do twojej myszki, to na pewno nie będzie jej oszczędzał zwłaszcza, że jesteś jeszcze ciasna, a to właśnie facetów najbardziej frapuje. Co zrobisz gdy on wyjedzie do ciebie z takim tekstem.
Maleńka, tak właśnie się złożyło, że zapomniałem kupić gumek.
To może anal w ramach antykoncepcji?
I co ty wtedy na to...

Odnośnik do komentarza

'Michalina Wisłocka
Seks bez miłości jest bez sensu

A skoro wielkimi krokami zbliża się ślub, to najlepsze przed Tobą... o ile to wcześniej dobrze rozegrasz.
Konfrontując wypowiedź fachowca
mgr Kamila Krocz
Nie musisz czuć się inna czy gorsza tylko dlatego, że Twoja inicjacja seksualna będzie po Twojej 30-tce. Podejdź do tego spokojnie i zaufaj partnerowi. Wierzę, że jeśli nie naciskał na seks i czekał cierpliwie, będzie delikatny i czuły podczas Waszego pierwszego zbliżenia.

z Twoim wywodem
MN84
On o tym wie i do niczego mnie nie przynaglał, nie zmuszał. Teraz jednak chciałabym spróbować, po ślubie przeżyć z nim ten pierwszy raz. Boję się jednak, że się skompromituję, bo nie mam żadnych doświadczeń, a on tak. Czy są inni ludzie, którzy przechodzą inicjacjację seksualną po 30? Czy mam się czego obawiać?

skwitowałbym to tak, zamiast pytać się o to Nas, porozmawiaj o tym szczerze z Nim i wyłóż mu to jak kawę na stół swoje lęki, obawy i etc.
Jeśli jest mężczyzną z klasą - sądząc po tym, co tu piszesz - to niejako problem się sam rozwiąże.


(swoją drogą cała ta seria warta jest obejrzenia w takich okolicznościach :) )
Paradoksem jest fakt, że podobny problem mają faceci przy doświadczonych babeczkach.
Reasumując, to tu nie ilość jest ważna a jakość; ale jakość na najwyższym poziomie, w której Twój problem tutaj przedstawiony, jest równie ważny dla Twojego partnera jak całokształt Waszej relacji przed i po słowie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...