Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego wpadam w furię?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałam się spytać co mam zrobić lub do kogo się udać . Nie panuje nad denerwawaniem się . Denerwuje się o wszystko bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi .zdążą się że staje się agresywna i wpadam w furie i płacz nie potrafię nad tym panować

Odnośnik do komentarza

A może też wyrzuć stres, emocje, złośc na sali treningowej, w biegach, na rowerze. Ruch nas odstresowuje i pamiętaj o tym.

Ponadto pracuj nad sobą. Nawet jak zdarzyly Ci się emocje wybuchowo wyładowane, to po uspokojeniu się przeanalizuj cała sytuację i zastanów się ,w którym momencie zalały Cię emocje i dlaczego- nie wierzysz, że swiat Cię slyszy jak mówisz spokojnym tonem? Zdenerwowałaś się, bo ktoś coś powiedział i chciał podważyć Twoje zdanie i Ty w taki krzykliwy sposob musiałas to obwieścisz światu, że to Ty masz rację . Pamiętaj, dużo osób mówi, że krzyk to objaw bezsilności i braku argumentów, ktore mogłyby przekonać do Twoich racji innych. Czyli krzyk, obrażanie to nie jest dobra forma komunikacji ze światem.
Ponadto jeszcze raz wróc do tego co się zdarzyło i w myślach przeprowadz wymianę zdań na ugodowo i spokojnie wyobrażając sobie reakcje rozmówcy i to co Ty powinnaś na spokojnie przekazać. Nie zawsze odniesiesz sukces, ale musisz kazdą porazkę w komunikacji spróbować przerobić, aby mieć nadzieję ze na drugi raz będziesz bardziej opanowana.

Ponadto na wieczór pij melise.

I zacznij łykać witaminy z grupy B.

A sport to ważny sposób na opanowanie siebie. Jak będziesz lepiej panowała nad swoim ciałem to może się okazać, że i lepiej panujesz nad swoim umysłem, nad swoimi emocjami.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...