Skocz do zawartości
Forum

Prawdziwi przyjaciele to ściema


Gość Autsajder

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że nie ma coś takiego jak "prawdziwi przyjaciele". Przyjaźnie to wymysł kogoś po to by być z kimś na chwilę , czerpać korzyści tylko dla siebie. Jestem miły, serdeczny a mimo to nie miałem przyjaciela "na dobre i na złe". - bo takich nie ma. Jeśli masz jakieś wady, jesteś zwyczajnie skreślony. Ludzie oczekują że ktoś będzie idealny, nie skażony. Znajomi to według mnie ludzie którzy mają czas raz w roku, i nie mają żadnych wymówek, "a bo pracuje 24h na dobę", oczywiście potrafię zrozumieć że ktoś cięzko pracuję i ma mało czasu, ale nie potrafię zrozumieć że ktoś pracuje cały rok , bez przerw, jak robot , każdy normalny przecież by padł od takiego tyrania 24-dobę. Osobiście znałem osobę która przez 4 lata mi powtarzała do znudzenia jak to ciężko pracuje i nie ma czasu dla nikogo, a jak zakończyłem znajomość już się nigdy nie odezwała. widocznie ta wymówka była po to aby się mnie pozbyć, ale nauczyłem się żyć dla siebie, bo.. tak jest lepiej. Nie musze byc zalezny od czyjegoś "chcenia czy nie chcenia" wychodzę tam gdzie chcę , robię co chcę, ide na koncert, nie będe pisał czy pójdziesz czy nie . Kto będzie chciał to pójdzie, dawni "znajomi" już nimi nie są, przestałem się przejmować że mają w d... czy odpiszą czy nie, czy będa chcieli spotkac sie na jedno małe piwko, czy nie. Nie będę nikogo ciągnął na siłę, jak to dawniej robiłem , to nie ma sensu. Nigdy nie raczyli nigdy dać odpowiedzi. Ale jak była jakas sprawa pisali jak najęci. Gdy się skonczyło zamilkli. Co będzie to będzie. Czy będą znajomi czy nie nie ma to już dla mnie znaczenia, nie jestem człowiekiem który musi mieć 1000 znajomych i połowę z nich nie znać, bo nie zalezy na pieprzonej popularności , i świeceniu mordą wszędzie gdzie tylko się da.

Odnośnik do komentarza

Masz racje, nie warto się przejmować innymi i ciągnąć ich na siłę skoro maja Cb w dupie.
Mam ten sam problem prawie.....tylko ze ja rozpamietuje to wszystko....;/ Od 12r do 2015r -chodziłam do szkoły sredniej w 15r skonczylam. W klasie ze swoimi rówieśnikami (3lata) się Nie dogadywalam i oni Mnie traktowali jak Intruz, z nikim się nigdy z klasy nie spotkałam jak i zarówno po skończeniu szkoły sredniej...Nikt do Mnie Nie pisał itp.
Niby Trudno było minęło... Z resztą kto się spotka?
Nikt się nie spotka..Kazdy ma swoje Zycie, swoje sprawy.
Połowa osób z klasy (zsz) dziewczyny już rodziny pozakładały, mają swe życie po prostu...
A ja jestem sama... Mam 21lat.
NIE ma Prawdziwych przyjaciół....(ludzie muszą mieć z Cb korzyść-Takie mamy Czasy teraz)

Odnośnik do komentarza

hahahah lol :D 1000 znajomych? I co, każdemu chciałeś poświęcić minutę dziennie czy jak to widzisz? A co ty chciałeś robić z tymi znajomymi? Myślałeś że każdy ma czas z tobą wychodzić na piwo, na kawę,do kina, czy co ty chciałeś robić z nimi? Normalni ludzie mają swoje życie, pracę, dom, rodzinę, hobby, nie mają czasu spotykać się z ludźmi, chyba ze ci są naprawdę super i fajnie z nimi jest. Widocznie nie jesteście tak fajni jak się wam wydaje i czas z wami spędzony o nudy, a czas to pieniądz. Ja nienawidzę kiedy znajomi mnie gdzieś wyciągają a robią to ciągle. Nie mam czasu wychodzić na miasto na kilka godzin żeby pogadać o pierdołach, zapłacić kosmiczny rachunek za piwo czy restaurację czy kino i wrócić do domu z mieszanymi uczuciami że mogłam siedzieć w domu pod kocem i oglądać w spokoju TV i bawić się lepiej... Może też jesteście tym typem nudnych znajomych?

Odnośnik do komentarza

lulandrz: Przepraszam cię bardzo, a czy siedzenie przed TV nie jest stratą czasu? Ja nie mam TV i jakoś żyję. Nie musisz nawet wydawać kasy dużo, spacer wystarczy. Ale ktoś kto siedzi na dupie w domu całe życie , i ogląda seriale to chyba nie ma za ciekawego życia. Mam nadzieje jednak że to czysta prowokacja z nudów.

Odnośnik do komentarza

hahaha nie autor nie ma racji, jeśli ktoś chce być sławny i mieć wielu znajomych i żądać żeby się z nim spotykali i zawsze chcieli z nim wychodzić na piwko to nie ma racji. Tylko jest kimś kto jest nudny i nieciekawy. Sam jest sobie winien. Sam znalazł sobie takich znajomych.
mówi nie musze byc zalezny od czyjegoś "chcenia czy nie chcenia" - a to z jakiej racji autor chce skasować ludziom wokół wolną wolę i zabronić im chęci niespotykania się z nim?
Ja jakoś nadal spotykam się z ludźmi z liceum i nadal mnie zapraszają mimo że im często odmawiam bo mi się nie chce, bo mam swoje życie, a mimo to pozostajemy w kontakcie. Olewa się osoby nieciekawe, nudne, desperatów szukających popularności i uwagi uważających że coś im należy tylko dlatego że żyją, a widać że autor taki jest.
Skoro nie umie sobie znaleźć lepszych znajomych i się o to nie stara to widać go na to nie stać.

Odnośnik do komentarza

spk, jest stratą czasu, i co z tego? Lubię to. Robienie rzeczy które się lubi nie jest stratą czasu. To się nazywa odpoczynek po 10h pracy, gotowaniu i sprzątaniu. Zresztą zależy co oglądasz, czy filmy dokumentalne czy Klan, Ukrytą prawdę i Pamiętniki z wakacji.....

Odnośnik do komentarza

A ponieważ ty wspomniałeś od razu o oglądaniu seriali o widać, co miałeś na myśli i co oglądałeś - tak, seriale to jest strata czasu...
Powodzenia jeśli chcesz żyć robiąc tylko i wyłącznie coś co nie jest stratą czasu :) Już ci wierzę że tak żyjesz :) Po co komu hobby, zabawa, odpoczynek? :) Czytanie książek? Strata czasu. Co ci daje czytanie książek w życiu? (bo już wierzę że czytasz tylko i wyłącznie literaturę naukową i specjalistyczną) Tyle samo co oglądanie filmów. Spacer? Po cholerę spacerować, strata czasu, mógłbyś iść na siłownię albo pracować i dorobić w tym czasie! :) Ciekawe życie, spacerować, no kurde naprawdę, tyle ciekawych rzeczy na tych ulicach się dzieje, nie ma nic ciekawszego i bardziej produktywnego niż łażenie bez celu hahahah :D

Odnośnik do komentarza

Można pojechać za miasto ze znajomymi, w góry, nie wiem pojechać na rower.., pójść do kina, do muzeum, zrobić grilla jest tyle opcji że chyba nie muszę mówić że da się spotkać i zorganizowac czas wspólny. Wszystko zalezy od chęci.

Odnośnik do komentarza

Tak czytam . Literaturę .. kryminały, powieści, dramaty .. :) czytanie to super sprawa. Próbujesz mnie sprowokować, nie w tą stronę. Nie oglądam TV nie mam TV jak juz wspomniałem, oglądam filmy nie seriale. Wojenne, historyczne, dokumentalne. Chodzę do muzeum. Nie uwazam sie za pępek świata. Co ty mi próbujesz wmówić bezczelnie?? Autor mówi o spotykaniu się raz w roku, większość ma rodziny to nic dziwnego. Nudziarz? Skąd to wiesz znasz go? Oceniać jest łatwo książkę po okładce. Do kogoś powiedsz "ale idiota pewnie jest głupi jak but, bo ma krzywy ryj " , a może prawda jest taka że może miał wypadek , może skończył studia pracuje... na tej zasadzie tak to wygląda. Oceń wpierw siebie nim zaczniesz oceniać innych.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście tylko trzeba mieć dobrych znajomych oraz
wyjazd za miasto - kasa, chęci, organizacja, czas, z reguły mało komu po 25 roku życia się chce/opłaca
w góry - jak często taki wyjazd? raz na rok góra, mnóstwo kasy, czasu, organizacji, czasem zimno, brzydka pogoda - z reguły mało komu przed 20 i po 25 roku życia się chce/opłaca
rower - spoko. z reguły mało komu po 25 roku życia się chce/opłaca samemu lepiej się jeździ bo jedziesz gdzie chcesz, kiedy chcesz, jak szybko chcesz itd.
kino - ile kasy można wydać na kino, max 1 raz na 2-6 mies? kasa, chęci, organizacja, czas, z reguły mało komu po 25 roku życia się chce/opłaca, netflix
muzeum - hahahah co serio? kasa, chęci, organizacja, czas, NUUUDY, kto lubi muzea????????????? kto opowiada potem ejjj stary, byłem w muzeum no mówię ci jakie zajebiste?! nikt! mało komu przed 20 i 25 roku życia się chce/opłaca
grill - kasa, chęci, organizacja, SPRZĄTANIE, kac, czas, z reguły mało komu przed 20 i po 25 roku życia się chce/opłaca

Auto nie napisał że nie wie jak zorganizować czas tylko że znajomi nie mają chęci i się nie dziwię, jeśli mają do 20 lat to wolą imprezy, jeśli po 25 mają rodziny albo pracę. jesli mają 20-25 to znaczy że autor ma złych znajomych albo jest nudziarzem :D

Odnośnik do komentarza

spk hahaha nie sprowokować tlko śmieszny jesteś i banalny:D
O, czytasz! kryminały, powieści (Co to w ogóle znaczy??? zmierzch to też powieść, harry potter to też powieść hahahah), dramaty. O patrz, a ja oglądam kryminały, dramaty, Zmierzchu nie ale Harrego nawet widziałam. Czyli tracimy czas tak samo tylko ja straciłam 2h a ty może trochę więcej na czytanie :D :D

Nie uwazasz sie za pępek świata - to super, bo nie jesteś!:D
Co ty mi próbujesz wmówić bezczelnie?? - eee nie wiem????:D Oświeć mnie:D Może masz coś z głową, skoro po moim poście o oglądaniu TV stwierdzasz że nie jesteś pępkiem świata :D :D

Nudziarz? Skąd to wiesz znasz go? - jego posty są nudneeeeeeee

Oceniać jest łatwo książkę po okładce - no sory, nie przeczytam autora :D widzę tylko jego nudny post :D

Do kogoś powiedsz "ale idiota pewnie jest głupi jak but, bo ma krzywy ryj " - aha... ale wiesz, teraz właśnie ty sam OSĄDZASZ mnie! :D:D :D I twierdzisz że mnie znasz, wręcz tak dobrze, że wiesz co powiem! :D :D :D

Odnośnik do komentarza

nie troll, to juz normalny człowiek nie może być rozbawiony tym, że w dzisiejszych czasach ktoś nie potrafi znaleźć sobie znajomych/nie rozumie, że nie każdy ma czas/ochotę żeby ciągle łazić na piwko/rower/kino/muzeum albo że nie każdy nas lubi i chce z nami się ciągle spotykać i ma prawo nas spławić? Nosz boki zrywać, ktoś musi to opisywać na forum i pisać jak można spędzać wolny czas?! kino, spacer, wybierz sobie Oooo dzięki bez twojego posta nigdy bym na nie wpadł!!! hahahaahhaah to nie śmieszne? :D :D :DDla mnie śmieszne, jeśli dla was nie ok, szanuję to i podziwiam za poziom hahaha :D

Odnośnik do komentarza

Bieda nie bieda, nie trzeba być bogatym, żeby być szczęśliwym, ale ty najwyraźniej o tym nie wiesz, ty widać ani bogaty, ani szczęśliwy hahahah :D No chyba to widać na pierwszy rzut oka że autor fajnych znajomych nie ma co zresztą opisał na pół strony?:D I jasno napisał że nie ma czegoś takiego jak prawdziwi przyjaciele? (smuteczek) hahaha po co mam pisać o sobie z takimi zacofasami jak wy skoro nawet czytać ze zrozumieniem nie umiecie?:D Ja problemów ze znajomymi nie mam a offtopu nie będę robić :D

Odnośnik do komentarza

sf, boki zrywać nie dlatego że autor nie ma znajomych, tylko dlatego że nie rozumie, jak ktoś może nie mieć ochoty z nim wychodzić na piwko i opisuje to na forum, na co dostaje odp od znawców gimbusów "można iść do kina, na spacer, muzeum" - no naprawdę uratowaliście go, na pewno by na to nie wpadł dobrze że mu pomogliście hahahah :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...