Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać syna i żonę.


Rekomendowane odpowiedzi

A coż Ci doradzić jak nie piszesz w czymś tak naprawdę zawinil.

Chłopak dorasta i pewnie za dużo chce od życia. Tata aby mu się syn nie zmanierował próbuje go wziąc twardą ręką. Mama stoi z boku i widzi jak syn jest łamany i jest nieszczęsliwy i uważa, że tata jest zbyt surowy i zbyt bezwzględny.

Czy ma rację to trudno po tak krótkim poście mieć jakikolwiek osąd.

W wielu domach w tym czasie jest walka dwóch kogutów. Młody czuje swoją sile i chce ją zaprezentować a stary nie jest jeszcze bezzębnym staruszkiem aby sobie na występki takie wobec siebie pozwolić. Kobieta patrząc na to wszystko z boku jest przerżona tym kipiącym testosteronem,
Mąz zawsze jej pokazywał tę mila i kochającą część siebie, nawet go nie podejrzewała, że potrafi być tak bezwzględny i brutalny. Nie obserwowała go w starciach z innymi mężczyznami, bo to było gdzieś poza nią- czy na boisku sportowym czy w pracy. A teraz ta częśc jej faceta objawiła się w jej domu.

Jak troszkę się sytuacja uspokoi to albo sama zrozumie, że młodego trzeba temperować od początku, jeśli kłamie, jeśli zadaje się z podejrzanym towarzystwem, jeśli próbuje narzucać swoje zdanie calemu domowi, jeśli odnosi się bez szacunku do rodziców, jeśli wydaje się ze sięga po jakieś uzywki, alkohol dopalacze czy coś w tym stylu.

Ty natomiast zawsze miej baczenie czy chodzi o powyższe sprawy, czy Ty nie rozwinąleś się zanadto, bo Cię już walka jako walka wsiągnęła.

Dyplomacją trzeba się duzą wykazać jak mlody zakochal się bez pamięci i wtedy tez może nie slyszeć zdania rodziców tylko w amoku ciągnie do dziewczyny a z tym już trudniej walczyć. Moj zachowyuwał się jakby byl po narkotykach w ostrej fazie zakochania się i w jakiś perturbacjach miedzy nimi.Nie słyszal co się do niego mówi, wychodzil z domu na 2 godziny a wracał po pól doby, pierwszy raz w życiu wrócil nad ranem- to było dla mnie trudne.

Ponadto w spokojniejszej chwili tez trzeba twardo z pewną dozą życzliwości młodemu wytłumaczyć, że jak założy swoją rodzinę to tam narzuci swoje prawa. Teraz syn jest z wami i pewne wasze prawa musi respektować.

A mama może sobie cierpieć w cichości ducha, jakoś poprzez życzliwe zagadanie do syna ocieplać atmosferę, ale nie moze wobec syna ustawiać się przeciw Tobie, nawet jak nie bardzo akceptuje Twoje metody wychowawcze. Po prostu w ostatecznym rozrachunku pewna jednośc rodziny dla buzującego hormonami młodego człowieka jest lepsza niż dwa rożne fronty w widelkach ,których młody sobie lawiruje jak chce.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie wiedziałem, że mogę znaleźć w Internecie dobrych i niezawodnych czarowników, którzy naprawdę mogą pomóc ludziom takim jak ja, którzy potrzebowali pomocy w związku. Zostałam oddzielona od męża, kiedy zerwał ze mną i wrócił do swojego byłego kochanka, byłam tak zdruzgotana i załamana. Nie byłem już sobą, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do Wielkiego Człowieka o imieniu Wielki Baba Ogbogo, który mógłby pomóc w mojej sytuacji. Na początku wątpiłem, a później skontaktowałem się z nim i powiedział, że dostanie zaklęcie miłosne przygotowane dla mnie, aby odzyskać męża. Po załatwieniu wszystkich potrzebnych zrobiłem wszystko, co mi polecił, i ku mojemu największemu zdziwieniu dostałem telefon od męża, że wraca do domu i żałował wszystkiego, przez co mi przeszedł. Wynik był pomyślny i dzisiaj żyjemy szczęśliwie. Dałem mu słowo, że podzielę się swoim świadectwem ze światem, aby inni mogli uzyskać od niego jakąkolwiek pomoc. Możesz wysłać do niego e-mail na adres: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub napisz do niego na jego numer WhatsApp +234902018697. Jestem bardzo szczęśliwy, dziękuję Ci Wielka BaBa Ogbogo...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...