Skocz do zawartości
Forum

Jak nazwać ten problem lekarzowi?


Gość Titttt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat. Od niedługiego czasu przyjmuję wenlafaksyne. Dotąd stawał mi często i bez wyraźnego powodu. Do tego często się masturbowałem. Odkąd biorę ten lek prawie wogole mi nie staje ( chyba że podczas masturbacji), prawie wcale nie chce mi się masturbować. Do tego mój członek wydaje mi się jak gdyby zdretwialy ( chociaż to może być tylko wrażenie).
Co powiedzieć lekarzowi? Nie powiem mu przecież tego co tu napisałem. Powiedzieć że spadło mi libido? Chociaż libido i 17 latek do śmiesznie brzmi

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej ,możesz telefonicznie , tylko pewnie większość leków przeciwdepresyjnych ,ma podobne działania uboczne, nie wiem ,tak się domyślam.
Powiem tak, teraz te obniżone libido w niczym Ci nie przeszkadza i jak przestaniesz brać leki ,uważam ,że wróci do normy.
Jednym słowem lepiej jakbyś wyluzował i się nie przejmował ,a na wizycie poprosił lekarza o wyjaśnienia ,czy te leki będą rzutowały na libido w przyszłości, przeczytaj też dokładnie ulotkę tego leku, czytaj w necie też o spadku libido przy antydepresantach.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...