Skocz do zawartości
Forum

Jak powoli pozbywać się THC z organizmu?


Gość Nastolatek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nastolatek

Witam,
od razu powiem, ze nie mam zamiaru wybierac sie teraz ani w przyszlosci do jakichkolwiek psychologow po pomoc. Mam 17 lat, pale raz na 2 miesiace, a wlasciwie palilem..chce przestac. Mam ambitne plany na przyszlosc, ojciec ma firme przynoszaca duze zyski i zrobie wszystko zeby pomoc mu w jej prowadzeniu, na koncu przejac. Bylem prymusem lecz teraz ucze sie tylko z przedmiotow scislych bo tylko one moga mi sie przydac w przyszlosci. Nie cwicze mojej pamieci, nie czytam ksiazek, wyjatek robert kiyosaki. Trafilem na swietna klase w liceum, mamy swoja paczke z kolegami i zawsze swietnie spedzamy razem czas. Wlasnie z nimi powrocilem do palenia. Po marihuanie odplywaja jakiekolwiek problemy, ktorych ja na szczescie nie mam. Mam bardzo kochanych rodzicow, ktorzy ostatnio dowiedzieli sie ze pale(lufka w pokoju). Boszzze jak to pisze to musze sobie czytac co przed chwila pisalem zeby nie napisac tego samego. Wszystko mnie rozprasza, nie moge sie skupic. Gdy z kims nie rozmawiam, slucham go lecz nie wiem o czym on mowi jest to smieszne a zarazem przerazajace. Zdarza sie ze mysle o niczym. No wlasnie... to sa te slynne zawieszki. Kolejnym niefajnym objawem jest tracenie rachuby czasu. Cos wydarzylo sie 3 dni temu, ja mowie do kolegi jak tam sie czujesz po przedwczorajszej imprezie?!(problemy z pamiecia krotkotrwala). Wiem ze kolejne zapalenie jest nieuniknione w moim przypadku. Jak nie teraz to za kilka lat. To jest cos pieknego, uwazam ze kazdy czlowiek powinien tego sprobowac (ale naturalne nie zadne dopalacze). Nie podejrzewalem ze mozna sie przeniesc do innego swiata, "swiata snu", w ktorym wyobraznia jest niesamowita i cialo znieczulone, a tempo zwolnione trzykrotnie :P. Mysle ze zapalilem okolo 30 razy, zawsze bralem pierwsze najmocniejsze strzaly z lufy przez co bylem najmocniej "upalony" ze wszystkich kolegow. Dodam ze nigdy nie palilem papierosow(nawet 2 buchow)-nie widze potrzeby. Wiem ze thc zostaje w organizmie, skoro juz mam zawieszki itd mysle ze powoli sie z niego ulatnia. Moje pytanie brzmi co mam robic, aby sie ulatnial z organizmu. Biegac? Cwiczyc pamiec? Czytac ksiazki? Pic mleko? heh podalem tylko takie przyklady, mysle ze wiecie o co mi chodzi :):):)
Pozdrawiam,
nastolatek

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim musisz przestać palić. Jeśli zakładasz, że nadarzy się sytuacja do zapalenia marihuany i z niej skorzystać, jest to równozanaczne z ty, że chcesz palić. Jak sam zauwazyłeś, masz problemy z koncentracją, z pamięcią itp. - to są efekty palenia. Musisz z ty skończyć raz na zawsze w przeciwnym razie problemy mogą się nasilać, mogą dojsć nowe, a Ty popadniesz w uzależnienie. Można uniknąć palenia. Po prostu nie palić. Skoro masz silną wolę, aby nie palic papierosów, spróbuj także nie palić marihuany. Nie ma jednego określonego sposobu, jak oczyścić organizm. Wszystko zależy od samego organizmu, od metabolizmu itp. Jedyne co mogę doradzić, to pić duzo wody (ok. 2 litrów na dzień). Zastanów się co jest dla Ciebie ważne. Piszesz, że chcialbyś przejąć firmę po ojcu. Czy więc warto narażać swoje zdrowie i przyszłość dla chwilowej przyjemności? Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to stary temat, ale jak to przeczytałem, to padłem na twarz. To co tu napisałeś jest niemożliwe. Palisz raz na dwa miesiące i odnotowujesz spadki wydajności umysłu? Poważnie? :p "zawsze bralem pierwsze najmocniejsze strzaly z lufy" - może wiaderko?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...