Skocz do zawartości
Forum

Nieśmiałość a brak dziewczyny


Gość Xyz5589

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 lata i nie mam ani nigdy nie miałem dziewczyny. Dzieje się tak ponieważ jestem bardzo nieśmiały, wstydliwy. Rozmowa z dziewczynami które mi się podobają sprawia że jestem bardzo zestresowany. Nawet gdy próbuje nawiązać kontakt, po chwili rezygnuje, gdyż towarzyszy mi strach przed odrzuceniem. Ciągle mam poczucie ze jestem mało atrakcyjny i ze nie mam szans zeby zapoznać dziewczyne . Brak drugiej połówki bardzo mi doskwiera. Czuje ze jak tak dalej pójdzie to zostane sam na zawsze. Próbowałem z tym walczyć ale zawsze kończyło sie to porażką. Pisze to na forum, ponieważ nigdy z nikim o tym nie rozmawiałem gdyż jest to dla mnie wstydliwy temat. Miał ktoś moze taki problem? W jaki sposób z ty walczyć? Z góry dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze to, że to wszytko sprawia ze nie mam chęci do dzialania, jestem przygnębiony jak bym miał jakąś depresje. Palę dużo papierosów chociaż wiem ze fatalnie na mnie działają i cały czas nie mogę rozstać się z tym nałogiem.

Odnośnik do komentarza

Swietnie,ze chcesz cos z tym robić i to teraz a nie czekac do 30 stki.Sam przyznajesz,ze po chwili rezygnujesz i to tez jest zle.
Przede wszystkim zacznij od normalnej rozmowy i nie patrz od razu na dziewczyne jak na przyszla partnerke. Badz soba bo jesli pozniej mialoby cos z tego byc to warto nie zaczynac od klamstwa ani nikogo nie udawac.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że Twoja nieśmiałość wynika też z niskiej samooceny. Napisałeś o sobie, że jesteś mało atrakcyjny itd. Z góry oceniasz się negatywnie, skreślając tak naprawdę na samym starcie. Staraj się nawiązywać wiele różnych znajomości, ale nie z myślą, że od razu jakaś relacja z dziewczyną musi oznaczać poważny związek. Postępując w ten sposób, wyglądasz na zdesperowanego. Odsyłam do tekstu: Jak podnieść poczucie własnej wartości?

Odnośnik do komentarza

Kup sobie jakieś spoko auto lub harleya. Zacznij nosić wyróżniające się ubrania, miej własny styl, którym będziesz się wyróżniał z tłumu modnych fitnessgejów. Zapisz się na siłownię, zrób sobie figurę. Kup kapelusz może?

Popraw zęby laserem do wybielania. Wyprostuje je jak masz krzywe. Odwal sobie czaderski fryz u dobrego stylisty i zadbaj o świeży oddech.

Pokaż, że jesteś lepszy od całej reszty ludzi ubranych na jedną modłę i zachowujących się według tych samych wytycznych. Pokaż, że jesteś oryginalny itd. Wtedy każda jest Twoja.

Odnośnik do komentarza

~Many222
Kup sobie jakieś spoko auto lub harleya. Zacznij nosić wyróżniające się ubrania, miej własny styl, którym będziesz się wyróżniał z tłumu modnych fitnessgejów. Zapisz się na siłownię, zrób sobie figurę. Kup kapelusz może?

Popraw zęby laserem do wybielania. Wyprostuje je jak masz krzywe. Odwal sobie czaderski fryz u dobrego stylisty i zadbaj o świeży oddech.

Pokaż, że jesteś lepszy od całej reszty ludzi ubranych na jedną modłę i zachowujących się według tych samych wytycznych. Pokaż, że jesteś oryginalny itd. Wtedy każda jest Twoja.

Zgadzam sie z tym w 100 procentach. Trzeba dbać o siebie i jak zaczynasz rozmowę z dziewczyno to głupio gadaj tylko wszystko w granicach rozsądku staraj sie nie byc spięty ani sztywny a miły sympatyczny i zabawny

Odnośnik do komentarza

Kowalskiiii

Trzeba dbać o siebie i jak zaczynasz rozmowę z dziewczyno to głupio gadaj tylko wszystko w granicach rozsądku staraj sie nie byc spięty ani sztywny a miły sympatyczny i zabawny

Haha tego typu zachowanie jest po prostu żałosne i bezczelne zwłaszcza jesli zagadujesz do przypadkowej dziewczyny ot tak. Niedawno miałam właśnie taką sytuacje, podszedł do mnie z nienacka jakiś chłopak, chciał być fajny i w ogóle tylko mu nie wyszło. Zaczął właśnie się zachowywać tak jak piszecie...
Nie każdy facet wie co to znaczy "w granicach rozsądku". Także uważajcie dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...