Skocz do zawartości
Forum

Jak poznawac ludzi?


Gość Armagedon939

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Armagedon939

Mam pytanie . Traktuje to jako poważną rzecz. Jak poznawac ludzi? Jestem osobą dośc niesmiałą. Można powiedzieć że się nie uzewnętrzniam. Jak poznać takie osoby , tzn jak zainteresować. Wszelakie poradniki mnie nie interesują, bo nie chce byc szcztuczny. Brakuje mi kontaktu z druga osobą, żeby wyrwać się z samotnośći, która trwa już lata. Poznalem kilka osób, ale jakoś one nie chcą sie ze mną kontaktować. Próbowałem wejść do jakiejś wspólnoty modlitewnej ale trafiłem na taką gdzie większość jest starsza ode mnie o kilka lat, jedna osoba prawie z mojego rocznika , byłem raz i drugi raz nie poszedłem bo sie pochorowałem, a chciałebym gdzieś wyjść do ludzi w moim wieku, ludzi którzy w jakiś sposób mnie zaakceptują, bo chyba tylko ja jestem takim odludkiem, a większość ludzi których znam ma znajomych, i to już nawet czasem latami , i nie wiem jak oni to robią. Wiem że ludzie na tej wspólnocie mnie polubili ale ja jakoś chyba od tego uciekłem - ze względu na wiek. Nie wiem nie radzę sobie z tym. Co mam zrobić ?

Jeszcze inna kwestia że brak znajomych, wpływa na moją psychikę, bo niby ok.. mam znajomych ale nie łaczy mnie z nimi żadna więź, są znajomymi bo są, drogi sie rozeszły. Z tymi znajomymi próbowałem nawet sie jakoś potem umawiać, ale nic z tego nie wyszło, dałem sobie spokój. Chciałbym wreszcie normalnie odwazyć się witać, odważyć się być radykalnym w swoich działaniach. Ta wspólnota była pewną próbą, zawiodłem może i ja ale i to że ludzie sa nie w moim wieku. Z tą jedną dziewczyną z tej wspólnoty próbuję nawiązać jakiś kontakt , jak na razie rozmawiałem ją na spotkaniu wspólnotowym i wydaję się ok , a teraz próbuję jeszcze nawiązać kontakt przez internet. Coś robię nie tak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli odwołujesz się do wspólnoty modlitewnej, to przystąp do takiej dla ludzi młodych i tam zacznij działać, zrób także to, o czym powiedziałem Ci wcześniej przy Twoim poprzednim podejściu do tego tematu. Jeśli nie interesują Cię banalne wskazówki z poradnika, to tym bardziej zrób to, o czym uprzednio była mowa. Miej prawdziwą wiarę i nie traktuj żadnej wspólnoty instrumentalnie.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...