Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić abym mogła spotykać się z moim chłopakiem?


Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić żeby moi rodzice pozwalali mi się spotykać z moim chłopakiem?
Mam 17 lat, a mój chłopak 19. Mieszkamy ponad 100 km od siebie. Moi rodzice nie pozwalają mi się z nim spotykać. Jak on powiedział, że przyjedzie to nie zgodzili się. Jak ja chcę do niego jechać też się nie zgadzają. A my się kochamy i naprawdę zależy nam na spotkaniach, a nie tylko SMS'y, Skype, Facebook. Są wakacje, a ja tylko siedzę w domu i słucham muzyki. NIGDZIE nie wychodzę, bo nawet nie mam przyjaciół. W sumie to mi trochę wstyd zakolegować się z kimś no bo co.. przyjaciółka powie "może wybierzemy się do galerii?", a ja na to, że nie bo mamusia mi nie pozwala? Wracając do chłopaka to jak przyjechałam od niego to mi mówiła, że ja wstyd jej przynoszę w oczach rodziców chłopaka... no bo byliśmy nad wodą i mi się bluzka w piachu ubrudziła no to ją schowałam do torby i wyjęłam czystą...jeszcze mi rodzice mówią, że czy jakbym miała własne dziecko to czy bym mu pozwalała jechać 150 km od domu, a ja, że tak. Przecież oni znają mojego chłopaka... i nawet matka sama mówiła że charakter ma "do rany przyłóż". Umówiliśmy się tak, że on przyjeżdża do mojego miasta w czwartek i wieczorem wracamy razem do niego, ale boimy się, że się na to moi rodzice nie zgodzą. Jego się zgadzają., Co robić, pomóźcie! Mam dosć tego terroru i poddawania się cały czas rodzicom! Może jakiś psycholog nam pomoże....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...