Skocz do zawartości
Forum

Mały upominek dla faceta


Liv17

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)
Szukałam już w internecie, pytałam przyjaciółki.. Ale nic nie ma sensu :D
W skórcie: spotykam się z pewnym mężczyzną, to nowa znajomość.
Na pierwsze spotkanie dostałam w prezencie od niego czekoladki. Ale wczoraj mnie zaszokował. Dostałam ogromnego misia i czekoladki. Taka maskotka napewno nie kosztowała kilka groszy.. ale sam gest, to jak mnie to ucieszyło, no zaniemówiłam!
Jednak chciałambym się mu odwdzięczyć i również sprawić tyle radości. I w tym tkwi problem. Nie wiem co mogłam bym mu podarować. Coś małego, skromnego, a jak na to spojrzy to wie, że to ode mnie. Co by to mogło być? Nigdy nie miałam takiej sytuacji, a nie chciałambym mu wręczyć czegoś głupiego czy bezużytecznego.. :)

Odnośnik do komentarza

Zacczyna się od misia a potem... łupu cupu aż łóżko skrzypi... , nie wysilaj się kobieto niech się stara , może jak tak dalej pójdzie to kupi Ci coś droższego , tylko nie otwieraj swoich wrót zbyt wcześnie , bo prezenty się skończą , ja na twoim miejscu bym korzystała , niech się stara i kupuje , a Ty handluj na allegro. Potem go zlej jak przestanie , bo co to za chłop który nie daje swojej pani prezentów.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

limfocyt21
Zacczyna się od misia a potem... łupu cupu aż łóżko skrzypi...

Niestety, nic dodać nic ująć.
Ale żeby nie było tak do jednej bramki, to my faceci, wcale nie rzadziej niż Wy dziewczęta, słuchamy tych samych pierdów.
Dla mnie starego pryka, to jest wystarczający znak sygnał, żeby nie tracić ani sekundy więcej na tą znajomość i sajonara, ale z tego co widzę w wielu sąsiednich wątkach, młodzież gładko łyka takie bzdety, siedzi, rozmyśla i czeka,
a to zawsze jest strata czasu i każda taka historia ma zawsze identyczne zakończenie. Taki lajf.

Odnośnik do komentarza

To jak fala w poborowym wojsku. Mało kto ma prawy charakter a jeszcze mniej osób kieruje się konserwatywnymi wartościami, czy posiada naprawdę dobre wychowanie, obejmujące nie tylko odpowiednie maniery, lecz również szacunek do siebie, do innych i elementarne wiadomości na temat relacyjności. Głos starszych o ile jest słyszany, jest ignorowany, konserwatywne wartości są negowane i odrzucane. A potem trzeba czekać w kolejce na wizytę u terapeuty, żeby to wszystko nadrobić, tylko często bagaż doświadczeń jest dużo większy niż wyjściowo, a i krąg osób powielających ten schemat szerszy.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Liv17
O czym tu mowa? Nikogo to nie powinno interesować, kiedy między nami dojdzie do seksu. Tak samo, że facet jest miły i próbuje mi sprawić przyjemność, to od razu znaczy, że chce mnie do łóżka zaciągnąć?
To jest poprostu śmieszne co tu się na tym portalu wyrabia i jacy ludzie tu komentują..

Szukasz porady na portalu , a potem narzekasz że ludzie wypowiadają swoje zdanie na poruszony problem , każdy może mieć odmienne zdanie a forum , nie wiem czy o tym wiesz służy do wyrażania własnych opinii na dany temat.
Nie moja to rzecz , że nie potrafisz czytać między wierszami.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...