Skocz do zawartości
Forum

Jego zachowanie.


Gość Evana

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mam myslec o zachowaniu mezczyzny z ktorym sie widuje- razem nie jestesmy gdyz on nie potrzebuje zwiazku i nie ma warunkow materialnych jak twiwrdzi do zwiazku. Pierwsza kwestia to taka ze on napiera na sex i czuc ze z tego powodu jemu juz odbijac zaczyna a mi na tym nie zalezy jak dowiedzialam sie ze on nie kwapi sie na zwiazek.Teraz on przebywa na zjezdzie z osobami niepelnosprawnymi jako opiekun. Wczoraj przyznal mi sie ze jakas z opiekunek go zaczepiala i dal do zrozumienia ze tak dlugo juz sexu nie ma,ze kazdy facet akorzysta jak moze. Co to w ogole ma znaczyc,nie wiem.. Teraz sie obawiam ze tam ulegl i cos zlapac mogl. Wroci i dalej bedzie mnie naklanial a ja bede myslec ze cos tam na zjezdzie bylo i moze nie raz. Druga kwestia taka ze na tym zjezdzie uderzyl jak to mowi- w czasie zabawy niepelnosprawna kobiete dorosla w twarz. On uwaza ze to zabawa i niechcacy. Opiekunki grupy okrzyknely go damskim bokserem. Mi powiedzial ze wyglupial sie z ta 40 letnia niepelnosprawna i tak samo jakos wyszlo. I tu znow nie wiem o co chodzi. Do mnie zdarzalo mu sie wyklinac,wsciekac nie tak dawno,az mnie przerazal.Wiem ze kiedys palil marihuane.Mam z nim kontakt bo go lubie ale zaczyna mnie meczyc kwestia jego checi sexu i chociazby to przypadkowe uderzenie.Nie chcialabym tracic kontaktu ale mam,niepokoj..bo za duzo Tu jest mowy z jego strony o erotycznych potrzebach i jeszcze nie wiem praktycznie Nic o nim.Jako kumpel moze byc ale czy jemu to wystarczy,nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Porozmawialismy. Powiedzialam co czuje i mysle o naszej znajomosci. Powiedzialam ze przeszkadzaja mi nasze spotkania wiedzac ze zwiazku nigdy nie bedzie bo on nie chce,ze mi brakuje bliskosci i a jemu sexu. Najlepiej bedzie jesli on sobie bedzie mial ten swoj sex a ja sobie szukam kogoś kto bedzie chcial ze mną stworzyć pare. Wyzwal mnie,powiedzial ze moim kolega nie ma zamiaru zostac- bo proponowalam ze możemy kiedys sie na neutralnym gruncie widzieć. Nie pierwszy raz mnie wyzwal.Zdziwilo mnie ze powiedzial mi ze dawal mi milosc i uczucie a ja to podeptalam. Tylko gdzie ono jest?? Po tych wyzwiskach kazał mi iść szukac sobie starego chlopa lysego bo tylko na tyle mnie stać.

Odnośnik do komentarza

Frustrat ,to pewne ,teraz zastanów się co by było w przyszłości ,kiedy już teraz wychodzi z faceta taka bestia.Widzę ,że szukasz partnera na całe życie.Ten ktoś musi odpowiadać Ci pod każdym względem ,a nie tylko ,że jest.Miłość jest piekna i seks jest piękny ,ale tylko wtedy ,gdy cieszy obojgu.

Odnośnik do komentarza

Poklocilismy sie jeszcze. Wypisywal mi ze nie mam pojecia co on czuje i jakie ma uczucia. Ze ja nie nadaje się do związku i nie jestem jego warta i nie zasługuje na niego,ze wszystko zniszczylam. Zarzucił mi to i wyzwal od nienormalnej kobiety. Wczoraj wieczorem mimo tych akcji do mnie napisal wiadomość o tym ze padal deszcz. Nie odpisalam bo jest mi przykro i nie wiem jak gadac z człowiekiem w takiej sytuacji. Uznalam ze nie mam dla niego zadnej wartości.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowa97

Czytając tą wypowiedź nie mogę się doszukać plusów, które Pani czerpie z tej relacji. Nie dość, że owy mężczyzna prawie, że wprost oznajmił, że zależy mu na seksie bez zobowiązań to dodatkowo obarcza Panią psychicznie swoimi problemami ktorych sam nie widzi, albo widzieć nie chce.

Jeżeli nie zależy Pani tak jak jemu na przygodnej relacji łóżkowej to wycofałabym się jak najszybciej z tej znajomości, zanim Panią spotka większa krzywda z Jego strony... a na to się zapowiada.

Odnośnik do komentarza

ah piękna taktyka manipulacyjna, zawsze działa :)
najpierw wystarczy rozkochać słabą psychicznie kobietę, później wystarczy powiedzieć, że związki nas nie interesują a na końcu wielkie zwieńczenie zrobić o jakiś powód aferę i zarzucić owej kobiecie, że to jej wina. W większości sytuacji z poczucia winy i chęci nieutracenia tego faceta kobieta oddaje się mu, a on dostaje to co chciał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...