Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem homo?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 13 lat, przechodzę aktualnie okres dojrzewania.
Mam wątpliwości dotyczące mojej orientacji. Otóż od jakoś pół roku czuje że coś jest ze mną nie tak. Nie jestem w stanie dokładnie opisać tego co się ze mną dzieje, ale postaram się jak mogę. Czasem jak patrze na twarze niektórych mężczyzn zaczynam coś do nich czuć. Nie jest to pociąg seksualny, normalnie podniecają i podobają mi się kobiety, lecz gdy patrze na twarze niektórych chłopaków doskwiera mnie dziwne uczucie jakbym się zakochał... Bardzo szybko to mija, lecz później szybko wraca. Oprócz tego zaczynam też dużo myśleć o facetach itp. Czytałem dużo że okres dojrzewania jest bardzo burzliwy, i że podobne przypadki się zdarzają, ale to mnie nie uspokaja. Jestem przerażony tym i zawsze płaczę jak o tym myślę. Nikomu o tym jeszcze nie mówiłem. Tak bardzo się boję. Znienawidzę się jeśli będę homo, nie wiem czy będę w stanie to przeżyć. Moi przyjaciele, moja rodzina, wszyscy będą na mnie dziwnie patrzyć. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą natrafiłem przypadkowo na artykuł o Nerwicy Lękowej. Ostatnio spotykają mnie napady paniki, mam też czasem zawroty głowy, problemy z oddychaniem, problemy z przełykaniem, problemy z mówieniem, nadmiar śliny oraz bezsenność. Dodatkowo przeczytałem, że jednym z objawów są zaburzenia seksualne. Czy to może być to? Może powinienem udać się do psychologa?

Odnośnik do komentarza

Nie martw się aż tak bardzo swoją niepewna orientacja,bo właśnie z tego nadmiernego stresu i niepewności,mogły pojawić się u ciebie objawy narwicy. Za bardzo się tym przejmujesz i przeżywasz a być może wszystko jest na zapas.
Dojrzewasz i jak sam już wiesz kształtują się u ciebie podstawy twojej własnej osobowości w tym i twojej orientacji,która miejmy nadzieję będzie prawidłowa.
Ale jeśli nawet tak nie będzie,to raczej nie masz na to wpływu i przyjdzie ci się z tym zmierzyć i w końcu zaakceptować.
Nie martw się tym bo przecież obecnie to nie jest żadna sensacja i otoczenie a tym bardziej rodzina,nikogo nie odrzuca z tego powodu.
Spokojnie ...masz jeszcze czas,obserwuj swoje reakcje i nie bój się ich. Dobrze by było jakbyś mógł o tym porozmawiać z rodzicami lub psycholog w szkole. Zrozumieja..a ty nie bój się odrzucenia, bo potrzebujesz na tym etapie wsparcie i powinieneś go mieć.
Będzie dobrze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Malwina 85

To nasza chora polska rzeczywistość rodzi nienawiść do osób homo. Jestem w związku z kobietą i nikomu nie pozwolę tego zniszczyć. Bycie homo to nic złego. Zła jest homofobia i polskie realia. Zagranicą związki osób tej samej płci są na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że niepotrzebnie się nakręcasz i stresujesz, dlatego podejrzewasz u siebie jak nie orientację homoseksualną, to nerwicę. Twoje objawy i reakcje w wieku dojrzewania są normalne. Myślę, że Twój rozwój psychoseksualny przebiega prawidłowo. Radzę nie czytać "diagnoz" w Internecie i niepotrzebnie się nie stresować. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

~Malwina 85
To nasza chora polska rzeczywistość rodzi nienawiść do osób homo. Jestem w związku z kobietą i nikomu nie pozwolę tego zniszczyć. Bycie homo to nic złego. Zła jest homofobia i polskie realia. Zagranicą związki osób tej samej płci są na porządku dziennym.

A niby kto chce to zniszczyć? Większości społeczeństwa to leży( no poza moherami i ortodoksami) ..., czy jesteś homo . Choć nie uważam żeby to było normalne , prosty przykład czy facet facetowi zrobi dziecko albo kobieta kobiecie ? nie !, jaki z tego wniosek ? to sprzeczne z naturą , z życiem które ma się rodzić na nowo i rozwijać . Natura , Bóg stworzyli nas tzn kobiety i mężczyzn żebyśmy się rozmnażali a nie po to żeby się homować i tworzyć patologię. Ale massmedia ukazują to jako naturalne zjawisko , i dzień po dniu miesiąc po miesiącu swoją indoktrynacją wmawia społeczeństwu ,, tak to jest ok , to naturalne , każdy niech robi co chce ,... może za jakiś czas zaczną nakrecac temat sterylizacji ludzi powołując się na przeludnienie ziemi i co2 które wydalamy w postaci bąków a głupcy przyklasną i stwierdzą hmm faktycznie jest nas dużo a i w powietrzu unosi się smród " Aczkolwiek druga strona medalu jest taka , że tacy ludzie nie są niczemu winni bo się tacy urodzili , nie mieli na to wpływu kiedy kod DNA się piepszył i przypisywał im pociąg do tej samej płci. Powinno się to leczyć podobnie jak leczy się psychozy czy nerwice , a nie akceptować i reklamować jako coś normalnego.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...