Skocz do zawartości
Forum

Pomocy!


Gość Ola28283838289229

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola28283838289229

Dzień dobry potrzebuje pomocy mam 14 lat od 4 miesięcy jestem ciągle zmęczona nie mam chęci do działania, bardzo często odczuwam pustkę której nie da się opisać najmniesza czynność sprawia mi duży trud nie wiem moze to oznacza jakaś chorobę rodzice uważają że jestem leniwa . Nie mam ochoty wstac z łóżka a nawet jeśli to nie mam siły mogła bym ciągle spać, często kręci mi się w głowie gdy np wstaje z łóżka.
Proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza

A wydarzyło się coś w Twoim życiu co mogłoby to spowodować? Wiesz, nie możesz tego tak zostawić. Przechodziłam przez coś podobnego, lecz popchnęło mnie to do niebezpiecznych działań. Jeśli uważasz że może być to zagrożeniem dla Ciebie, musisz poszukać pomocy. Porozmawiać. I zapobiec pogłębieniu się tego. Choć nie musi to być depresja. Np możesz mieć anemię czy złe wyniki krwi lub coś innego. Ale powiedz o tym co się z tobą dzieje komuś.

Odnośnik do komentarza

Stanowczo domagaj się od rodziców, by Cię zaprowadzili do psychiatry , bo to może być np. depresja oraz lekarza rodzinnego ,chociażby na podstawowe badania krwi. Wiele więcej na razie nie możesz zrobić, bo jest okres wakacji. Chyba , że masz dostęp do psychologa szkolnego. Może masz kogoś w rodzinie , kto mógłby porozmawiać z Twoimi rodzicami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...