Skocz do zawartości
Forum

Problem z oddawaniem moczu przy kimś :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o odpowiedź naprawdę osoby który sobie z tym poradzila lub lekarza który rozumie problem i może pomóc . Nie będę zanudzal chodzi o to ,że nie mogę się wysikac przy kimś już mi jest ciężko każda impreza czy choćby jazda dłuższa nie korzystam z pisuarow nawet czasami jak drzwi mam zamknięte jest mi ciężko jeśli wiem ,że ktoś jest nie daleko bądź idzie w moją stronę może wiąże się to z tym ,ze jeszcze nie miałem bliskości z kobietą ale z tym iż miałem nad wagę jako dziecko i byłem wyśmiewany proszę naprawdę o pomoc jestem w stanie zapłacić za pomoc wyobraźcie sobie nie móc oddać moczu jeśli nawet bardzo się chce wiem ,że to coś siedzi u mnie w głowie bo jak jestem sam bądź jest noc po prostu nic mi nie przeszkadza . Prosze o konkretna pomoc kogos komu sie udalo i dziekuje z gory spore pieniądze bym oddał za pomoc :( z tym się ciężko żyje

Odnośnik do komentarza

Twoje problemy z oddawaniem moczu mają charakter lękowy i podejrzewam, że źródło problemów tkwi gdzieś głęboko i jest nieuświadomione. Czy w przeszłości ktoś nakrył Cię na tym, jak oddawałaś mocz? Czy wstydziłeś się kiedykolwiek z powodu faktu, że oddajesz mocz? Czy ktoś się z Ciebie naśmiewał z tego powodu? Czy pamiętasz jak przebiegał Twój trening czystości, kiedy byłeś dzieckiem? Myślę, że wirtualnie nikt nie jest w stanie Ci pomóc. Konieczna jest wizyta u psychoterapeuty. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...