Skocz do zawartości
Forum

Jak sprawić, by ludzie nie myśleli, że jestem nieśmiały?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jak faktycznie jesteś nieśmiały to tego nie ukryjesz na dłuższą metę.A tak to wyprostuj sie,nie trzymaj łap w kieszeni jak siedzisz to nie trzymaj kolan razem (chyba wiesz jak faceci siedzą ? ),idź stonowanym swobodnym krokiem,możesz lekko (lekko !!!!) bujać ramionami (nie jak dres po kresce),nie trzymaj rąk bezpośrednio przy ciele,patrz ludziom w oczy przez 90% czasy jak do nich mówisz,jak z kimś sie spotkasz spojrzeniem nie odwracaj wzroku pierwszy.Mówi sie że zawsze robi to osoba słabsza psychicznie,w towarzystwie się odzywaj.Nie zakładaj ręki na reke i nie łap jedną reką za drugą podczas rozmowy,to jest postawa obronna.Dopisałbym ci jeszcze inne,ale nie wiem ile masz lat :P

Odnośnik do komentarza

Bo pewnie tak o sobie myślisz, a to przekłada się na twoje zachowanie, na twoją postawę.
Ghost dobrze radzi, jak pewniej wyglądać, ale jak nie zmienisz myślenia o sobie, to mała szansa na to, by ci się udało.
Powtarzaj sobie - z dnia na dzień, jestem coraz śmielszy i coraz pewniejszy siebie. Powtarzaj to sobie na okrągło.
Zajmij się jakimś sportem, to bardzo poprawia wygląd, sylwetka jest bardziej sprężysta, ruchy bardziej zdecydowane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...