Skocz do zawartości
Forum

Skąd u mnie realistyczne sny?


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 15 lat od dłuższego czasu mam bardzo realistyczne sny. Najczęściej są to sny o przeszłości , lecz od kilku tygodni po śmierci w śnie i wstaniu czuję wielki ból w miejscach w , które (dostałem śmiertelny cios (mieczem lub czymś innym) ) . dziś rano śniło mi się , że byłem w (jakiejś turcji lub gdzieś) i mówili do mnie coś w innym języku którego nie rozumiałem i po pewnym czasie był bunt w którym zginiłem od ciosu mieczem. Odrazu po przebudzeniu czułem w tym miejscu ból. Nie wiem czemu

Odnośnik do komentarza

Zadbaj o komfortowy sen, tzn. przestrzegaj zasad higieny snu. Wietrz pokój przed snem, nie jedz nic ciężkostrawnego, nie forsuj się przed spaniem, nie oglądaj horrorów. Podejrzewam, że tak realistyczne marzenia senne mogą wynikać z Twojej bujnej wyobraźni albo świadczą o paraliżu przysennym, którego jednak nie trzeba leczyć, jeśli nie pojawia się zbyt często. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ja miałam cudowne sny o podróżach w kosmos. Posługiwałam się nieznaną na ziemi techniką, poznawałam inne galaktyki i planety.
Często było niebezpiecznie, raz nawet zginęłam...ale w następnym śnie kontynuowałam podróż..
Skąd takie sny? Kiedyś nie było fascynacji kosmosem, nie czytałam też książek fantastycznych.
Może to jakieś wspomnienia z poprzednich żyć? A może jakieś alternatywne żywota mi się śniły?

Tobie pewnie śnią się urywki, z poprzedniego życia.

Odnośnik do komentarza
Gość Pacjent ze snami

Prawie codziennie mam tę sny (za każdym razem jest to z innej epoki).
1.Nie mam wybujałej wyobraźni
2. Dobrze się odżywiam
3. Nie oglądam prawie nic
4. Często nawet nie mam styczności z grami (częste podróże)
3. Ćwiczę
4. Nie interesuję się historią
Co ranek mam (koszmary historyczne). Dzisiaj byłem jakimś (oczywiście w śnie) żołnierzem i oblegałem zamek a poległem od przebicia mieczem i zawalenia się murów miasta na których stałem. A po wstaniu czułem przez chwilę (wszędzie) ból jak bym miał (naprawdę) mocne zakwasy.
(Nie mam lęku wysokości itp)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...