Skocz do zawartości
Forum

czy robi to źle?


Gość MPFC

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje mi drugiej osoby , dziewczyny. Jestem samotnikiem , ostatnio dołączyłem do wspóloty modlitewnej dużo ludzi poznałem a el jestem chyba zbyt "napalony" na znajomości, robię wszytsko na siłę, do dziewczyn też na siłę. Emocje grają role. Czy ja robię to źle?

Odnośnik do komentarza

Jeśli zachowujesz się nachalnie, jesteś zdesperowany, by znaleźć dziewczynę, to na pewno dziewczyny to wyczuwają i dlatego Cię unikają, nie chcą wejść z Tobą w bardziej zażyłą relację. Wiem, że samotność Ci doskwiera, ale jeśli będziesz naciskał bardzo na jakąś dziewczynę, to ona nie tylko może się zniechęcić albo wystraszyć, ale chcieć całkiem zakończyć znajomość. Działaj stopniowo, powoli, spontanicznie, nie na siłę. Nikt nie lubi, gdy ktoś za bardzo wkracza w nasze terytorium. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Alleluja! Jeśli należysz do wspólnoty modlitewnej, to poproś jej lidera o to, aby ta wspólnota pomodliła się o dobrą żonę dla Ciebie. Zaręczam Cię, że Duch Święty znajdzie dla Ciebie taką kobietę, tą kobietę, której sam byś nawet sobie nie wymarzył, o ile jesteś powołany do małżeństwa. A pewnie jesteś, bo można podejrzewać że ten sam Duch pokierował Cię do tej wspólnoty i jest On czynnikiem sprawczym Twojej tęsknoty.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...