Skocz do zawartości
Forum

Jak mam odejść od męża?


Gość arthryl

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę odejść od męża. Własciwie nie z jego winy... zakochałam się w jego bracie. Z mężem mam 5 letnią córeczkę. Nasze życie jest nudne i monotonne. Ponad to dla mnie pgromnym problemem jest otyłośc męża. Wiele lat prosiłam żeby zrobił coś ze sobą ale to nie przynosi efektów. Przez to zaczełam wstydzić się gdziekolwiek z nim pokazywać. Wszędzie widzę wzrok ludzi, którzy na nas patrzą. Trwa to wiele lat aż w końcu zaczełam czuć odrazę do niego. Nie potrafię się z nim kochać, obrzydza mnie jego dotyk. Rozmawiałam z nim o tym wiele razy ale......bez efektu. On wtedy obraża sie i zamyka w sobie. Myslę, że waży ok 150kg a ja 55kg. Wyglądamy śmiesznie a mnie to zabija od środka. Jest starszy ode mnie o 10 lat. Czuję się jak córeczka tatusia, który nie ma już ochoty cieszyć się życiem. Woli kapcie i tv. 3 lata temu zblizyłam sie bardzo z jego młodszym bratem, z którym czuję sie świetnie a mała kocha go ponad życie ponieważ potrafi i chce się z nia bawić, tata wiecznie zmęczony. Tak zrodziła się nasza miłość. Bardzo chcemy być razem ale ja nie wiem......co powiedza inni? Jak to będzie wygladało itp. Na dodatek będę musiała szukać nowej pracy i wyjechać do miasta rodzinnego. To wszystko mnie przeraża. Wiem, że nie chcę być z mężem. Tylko jak przestać się przejmować wszystkimi naokoło? Proszę o pomoc.
Dziękuję. Magda.

Odnośnik do komentarza

Skoro nie chcesz być z mężem, to odejdź. Taki stan rzeczy do niczego nie prowadzi a tylko odbije się na waszej córce. Miłość nie wybiera, a fakt, że Twoim ukochanym jest jego brat trochę może komplikuje sprawę ale o niczym nie przesądza. Wiadomo czekają Cię wielkie zmiany i na pewno pewna grupa osób będzie miała do ciebie żal. Ale to nie oni męczą się z Twoim mężem. Próbowałaś zmienić go, rozmawiałaś i nic. Nie pozostało ci nic innego tylko odejść. Skoro jego brat cię kocha to odejdz do niego i nie martw się co ludzie powiedzą. Bo to nie ludzie mają być szczęsliwi tylko ty.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Twój mąż Cię do siebie zniechęca to faktycznie nic na siłę. Jednak zastanów się czy wygląd zewnętrzny ma aż taki wpływ na Wasze małżeństwo. Przecież gdy brałas ślub wiedziałas jaki jest i akceptowałaś to, a teraz zmieniasz zdanie. Masz do tego oczywiście prawo, dlatego jesli nie czujesz nic do swojego męża - zakończ ten związek. Wiedz jednak, że pomysł związanie się z jego bratem nie jest zbyt dobry. Jak wyobrażasz sobie ich późniejsze relacje jako braci? Jak wyobrazasz sobie rodzinne spotkania na święta czy wesela? Nie powinno sie aż tak zmieniac układów jakie panuja w rodzinie. Przemyśl to, bo jak zwiążesz się z jego bratem, a za jakis czas stwierdzisz, że jednak Ci się z jakiegos powodu nie podoba, to nie tylko zostawisz dwóch mężczyzn ze zranioną duma i sercem, ale przede wszystkim skłóconych braci i rozbitą rodzinę. Powodzenia w podjęciu decyzji!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...