Skocz do zawartości
Forum

Jak znalezc sobie cel w życiu, pasje..?


Gość olixx18

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat. skonczyłam w tym roku liceum, zdałam maturę, ale na studia sie nie wybieramz kilku powodów: koszty, moje wyniki nie są zadawalające, boje sie studiow poniewaz przeraza mnie ilosc ludzi tam uczeszczających, wykładów, odpowiedzi ustnych, czyli inaczej mowiąc mam jakis lek przed kontaktem z ludzmi, bardzo sie wszystkim stresuje. Poza tym nie wiem nawet jaki kierunek miałabym wybrac. Mam problem, bo niewiem co chce w zyciu robic. Uwazam ze do niczego sie nie nadaję, jestem beznadziejna. Nie mam zadnych pasji, zainteresowan, hobby, po prostu nic.Jestem beztalenciem. Nie mam przyjaciol, jestem sama. Nie akceptuję siebie, odtrącam sie od ludzi mimo ze marze o tym aby miec grupke przyjacioł. Brakuje mi odwagi, siły...Niewiem co z sobą zrobic, jak sie wziać w garsc, znalezc sobie jakis cel...nikt mnie nie chce, kazdy ma gdzies jak się czuje i to ze nie daje rady z niczym. żyję problemami. Mam kłopoty ze zdrowiem i całymi dniami sie na nich skupiam bo mnie dobijają. Jest mi zle. Kiedy jestem miedzy ludzmi, gdzies w miescie to zle sie czuję..jakbym była obca :/ ja mieszkam na wsi, mam spokoj, czasem lubie sama spacerowac i sobie myslec ale tak naprawde brakuje mi chociaz jednej osoby ktora by ze mną była. chce mi sie płakac, jestem bezradna. Proszę o pomoc. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...