Skocz do zawartości
Forum

Czy mój partner może iść do pracy po leczeniu depresji?


Gość iren

Rekomendowane odpowiedzi

Mój partner całe życie silny fizycznie i umysłowo (52 lata) w jednym momencie się rozłożył....na małe cząsteczki.... cały czas leży .. wogle mu się nie chce ani wstać ani jeść... ma lęki...itp.
byliśmy u psychiatry bierze leki........ jest na zwolnieniu w tej chwili---- ale 26.06.2011 ma iść do pracy teraz histeryzuje że sobie nie poradzi że nic nie pamięta......
nie chce za bardzo jesć....wogle nic nie chce...cały czas lezy nie chce nawet do mnie odzywać.....ma od czasu do czasu drgawki nerwowe..
Powiedzcie czy lepiej żeby poszedł do pracy czy prosić o dalsze zwolnienie ... co radzicie...ja naprawdę nie wiem co mam robić to jest straszna choroba.....
W ciągu dnia bierze - 1 tabletke P******
na noc bierze-H************

Odnośnik do komentarza

Jeżeli występują drgawki nerwowe i partner nie czuje się jeszcze w pełni sił, aby pójść do pracy, nie powinien jeszcze do niej wracać. Dobrze by było skonsultować się z psychiatrą, który oceni ile jeszcze czasu potrzeba na powrót do zdrowia i wypisze odpowiednie zwolnienie. Depresja często wymaga dłuższego leczenia i nie należy go przerywać, ani zbyt szybko wracać do codziennych obowiązków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...