Skocz do zawartości
Forum

Jak pokonać myśli samobójcze?


Gość L...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam taki problem,kilku lat mam depresję, przez to bardzo utyłam ( około 30 kg !)przez to że zajadam smutek oraz stres.Mam problemy w szkole, nic mi się nie chce, czuje się samotna( nawet nie mam z kim o tym porozmawiać, nawet z matką bo boję się)nie wiem dlaczego ale boje się innych ludzi przez to nie mam znajomych :( Raz nawet próbowałam się zabić przez zażycie mocnych leków.Od nie dawna znowu mam myśli samobójcze.Mam 17lat.Ktoś powie mi co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość Espiritual

Witam ,wiem ,że to ,co napiszę może dla Pani ,Państwa zdawać się nieprawdą ,fikcją itd.Rozumiem ponieważ stan ewolucyjny istoty ludzkiej wciąż ociera się o wielką ignorancję ,człowiek wciąż nie wie skąd przyszedł i dokąd idzie-ale jest to tylko kwestia (niedługiego) czasu ,bo jak już pisałem w kilku wątkach ,w krótkim czasie świat nauki odkryje coś,co dawno dla wielu jest znane,ale świat nauki wciąż nie uznaje.

W zdecydowanej większości pacjenci przedstawiający stan psychiczny w którym doświadczają myśli lub chcą popełnić samobójstwo ma silną koligację ze światem duchów.To duchy (nisko wibracyjne) często wrogowie z poprzednich żyć (reinkarnacja) wpływają na psychikę tym samym ,doprowadzając do wachania nastrojów (opętując) wskazując drogę do popełnienia samobójstwa.

Najczęściej (choć nie zawsze) ma to miejsce u osób z problemem alkoholowym lub uzależnionymi od różnego rodzaju substancji psychoaktywnych zwanymi potocznie narkotykami .Jest tak ponieważ ludzka psychika zostaje zaburzona ,a to pozwala ,,splątać ,, myśli duchów z myślami ludzi.

Samobójstwo zawsze przynosi tragiczne skutki dla ducha ,ponieważ życie jest nieuniknione i nikt nie może umrzeć przed czasem.
Podczas pięćdziesięciopięcio letniej praktyki mediumizmu wiele razy rozmawiałem o tym z duchowymi mentorami.
Każde samobójstwo przynosi bardzo poważne konsekwencje w strukturach ciała duchowego .
Przyszłe badania tych wyjątkowych dzieci ,otworzą szerokie pole badań dla bardzo korzystnych reperkusji.Wiele razy u dzieci widzieliśmy nowotwory są one konsekwencjami samobóstwa z poprzedniego życia.
Szaleństwo spowodowane nadużywaniem alkoholu,może mieć przyczynę duchową,jako,że alkoholik,może być opętany i ściągać do siebie duchy o tej samej wibracji,które komplikują jego sytuację.Jednak nie wszystkie choroby psychiczne mają korzenie opętańcze.
Świat duchowy jest bardzo intensywny, a człowiek jest bardzo daleki od zrozumienia tej intensywności.
Z kolei byt psychiczny,w tym perispirit,a przede wszystkim umysł człowieka ma niewyobrażalną moc.
Ta sytuacja powoduje ,że uczucia istoty bezcielesnej są w stanie osiągnąć intensywność nie do opisania,a w szczególności, gdyby byt był niezrównoważony lub wystarczająco rozwinięty ewolucyjnie,aby nimi kierować.
Aby zrozumieć to o czym będziemy mówić,musimy wziążć pod uwagę,że podczas ziemskiej inkarnacji ciało duchowe przywiązane jest do ciała fizycznego.To połączenie z ciałem wyraża sieć wibracji nerwowych ,oraz kieruje i bilansuje energią.
Wyrzuty sumienia ,które są ważnym uczuciem ,mogą spowodować,że w momencie odcieleśnienia ducha od ciała może wystąpić odczucie stanu szaleństwa ,a następnie popchnąć ducha do ponownej inkarnacji ,w bardzo złym stanie wibracyjnym.
Ten stan ducha manifestuje się pod takimi dysharmoniami jak:stan podekscytowania,depresja,smutek,halucynacje,desperacja itd.
Duch do ciała ,w którym ponownie zamieszka ,zabierze predyspozycje do nierównowagi na tle nerwowym ,intoksykacje magnetyczne,które w póżniejszym czasie zaowocują chorobą psychiczną.To z kolei doprowadzić może do wspomnień(wizje z przeszłości,kiedy
popełnił przestępstwo)do możliwego zmęczenia psychicznego,silnych emocji lub dysharmonii o naturze seksualnej lub na tle żywieniowym.Będzie wydawać się,że jest to obsesją ,ale w rzeczywistości,będzie to tylko obsesja jego głębokiej pamięci związanej z jego osobowością-w przypadku kiedy istnieją wyrzuty sumienia związane z przestępstwem.
Jeśli zaistniało przestępstwo,zaburzone sumienie może doprowadzić (na wiele sposobów) do dysharmonii całej istoty.
Chory umysł będzie odzwierciedleniem chorego perispiritu,który nim kieruje,jak również ciała fizycznego,które jest niewolnikiem tych dwóch poprzez system nerwowy.Mamy wtedy chorobę psychiczną o podstawie organicznej powiązanej z problemami duchowymi,której samej w sobie nie można nazwać opętaniem.
2.Samobójca w następnym życiu może odrodzić się w opłakanym stanie (fizycznym i psychicznym)jego zaburzenia zwiększą się na miarę oddziaływania perispiritu na ciało,czasami występuje to tuż po urodzeniu.
Strzał w serce ,doprowadzi do choroby organu ,który widoczny już będzie w stanie prenatalnym.
U człowieka przejechanego przez pociąg nastąpi zwolnienie wibracyjne perispiritu,ma to związek z tym,że uraz został wywołany gwałtownie,stąd w fizycznym ciele pojawi się odrętwienie,porażenie mięśni,nerwów,rdzenia kręgowego i gróczołów mózgu.
W następnym wcieleniu pojawią się nieodwracalne tendencje do paraliżu,demencji,niedorozwoju umysłowego itd.
Strzał w narząd słuchu (ucho) spowoduje głuchotę,nowotwór lub zaburzenia mózgu,ponadto to ,co cytowalismy w poprzednim akapicie,możliwa ślepota,ponieważ poprzez samobójstwo został uszkodzony mózg.
Móżg ciała duchowego doznał głebokich efektów poprzez system wibracji elektromagnetycznych.
Otrucie doprowadzi do chorób aparatu trawienia,zaburzeń układu krążenia,dyspesji nerwowej itp.
I wszstkie te przyczyny psychologiczne (wywołane przez samobójstwo,w poprzednim życiu) ,które alterują ośrodki nerwowe i system czucia istniejącego w mózgu,poprzez ciało
wpływają na odpowiednie organy,ponieważ są odbiciem ciałą duchowego (perispiritu)
Warto również wymienić tych, którzy zabijają się skacząc z dużej wysokości:mogą odrodzić się z predyspozycjami do szaleństwa,będą nerwowi,niespokojni,z atakami,które traktowane będą jako epilepsja,kiedy ich konwulsje i dysharmonie psychiczne związane ściśle będą z przeżyciami,wstrząsem emocjonalnym z przeszłości.
Mamy,więc nowy obraz chorób psychicznych związanych z problemami duchowymi,wszystko to bardzo wpływa na system nerwowy,który jest złożoną siecią wpływającą na funkcjonowanie psychiczne.Dlatego ,to chore ciało duchowe (perispirit) kieruje sysytemem nerwowym ,które zachorowało.
Można domniemać ,że wiele takich osób przedstawia obsesję,jednak tak nie jest,tak naprawdę są to tylko własne zaburzenia świadomości i emocji,przenoszone z jednego życia na drugie.
Będą musieli skorzystać zarówno z wykwalifikowanego psychiatry jak i z pomocy ze świata duchowego oraz moralnej edukacji opierającej się na Ewangelii.

To króki przekaz od ducha samobójcy ,który opisuje stan w momencie odebrania sobie życia fizycznego ,ponieważ ducha nie ma możliwości ,, unicestwić,,.

...Ludzki język jest za ubogi,aby w pierwszych godzinach odcieleśnienia zdefiniować niepojęte wrażenia zaniczyszczające ,,JA,,samobójcy.Odczucia wspinają się oraz powiększają przekształcając w zaburzenia o stanie wibracyjnym i psychicznym ,których człowiek nie może zrozumieć...
Zrozumieć i z dokładną precyzją powiedzieć,jak wielkim dramatem dla ducha jest samobójstwo ,może tylko inny duch,którego cierpienie paliło się w tym samym bólu.
W tych pierwszych godzinach stoi on nad przepaścią,którą sam sobie stworzył i w nią się rzucił.Stanowi to jedynie preludium do diabolicznej symfonii,Ten dramatyczny czyn będzie zobowiązany interpretować według logicznych zasad naturalnych,które złamał.
Samobójca,wpół nieprzytomny,dręczony,boleśnie zdezorientowany,jego niezdolne i rozproszone miliony włókien psychicznych z wielkim impaktem dają mu zrozumienie o dramtycznym wydarzeniu.
Absurdalność w rozsypce kręci się wokół niego,dotykając jego postrzeganie przez dręczące wybuchy mieszanych uczuć.
Jest zagubiony w pustce...Kuli się czuje przerażającą głębie błędu o który się rozbił,w depresji unicestwienia widzi,że przkroczył granice działań,które zostały mu dane.Ten traumatyzm ,psychiczny wstrząs będzie musiał być kompensowany,będzie to droga cierni i łez,dekady trudnych doświadczeń,aż powróci na tory naturalnego postępu...

Jeśli Pani,Państwo potrzebują pomocy dalszych wskazówek służę pomocą.

Espiritual.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!
Czy diagnozę depresji postawiłaś sobie sama, czy lekarz? Jeśli dotychczas nie byłaś u specjalisty, zachęcam do konsultacji. Lekarz postawi rozpoznanie i zleci, co robić dalej - czy leki, czy psychoterapia, czy jedno i drugie. Możesz też doraźnie skorzystać z anonimowego telefonu wsparcia dla dzieci i młodzieży nr 116 111. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...