Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza w życiu praca w wieku 32 lat


Gość arilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym uzyskac tutaj poradę związana z moja sytuacją. Mam 32 lata, szukam swojej pierwszej w życiu pracy. Od 17 roku życia cierpiałam na silną depresję, nie byłam w stanie podjąć pracy, dostawałam rentę. Wreszcie po tych latach terapii i leczenia widzę pozytywne zmiany. Od października zapisałam się na studia zaoczne, zaczęłam tez szukać pracy- i w tym jest problem! Jestem jedynie po maturze, nie mam żadnego doświadczenia zawodowego, nie mam znajomości. No i od dwóch miesięcy nie potrafię znaleźć pracy. Na rozmowach kwalifikacyjnych odpadam, gdy przyznaję się, ze nie pracowałam wczesniej. Myślę, ze przyjęto by mnie do sklepu na kasę, ale wiem, że to nie praca dla mnie, dlatego unikam tego zajęcia. Doradźcie, gdzie może szukać pracy osoba w takiej sytuacji jak ja? Od października będę musiała opłacać studia, wiec do tego czasu muszę znaleźć pracę, a z renty zrezygnowałam, ponieważ czuję się już zdrowsza i chcę spełnić swoje marzenia.

Odnośnik do komentarza

Też bym doradzała żebyś wziela jakąkolwiek prace na początek,zaczepisz się a to juz cos. Nie możesz mieć oczekiwań na razie bo nie masz nic do zaoferowania potencjalnemu pracodawcy. Jesteś w trakcie zdobywania wykształcenia i niestety nie masz żadnego doświadczenia. To sprawia że już na starcie w rekrutacji masz gorzej niż inni. Zwroc też uwagę,ze masz 32 lata a jest sporo osób młodszych już na obecną chwilę wykształconych i z doświadczeniem przy których no nie masz szans na ten moment.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Właśnie praca kasjerki raczej nie bardzo mi się widzi, ze względu na stan moich rąk. Mam mniej sprawne palce- przez blizny, po poparzeniu i jeżeli przyszłoby mi szybciej kasę obsługiwać, to miałabym problemy. Palce są sprawne, a nie tak, jak u osoby bez tego defektu. Mam po prostu zrosty na skórze, co ogranicza ich ruchomość. Myślę, ze może zatrudnię się w jakiejś firmie sprzątajacej. Dziś dzwoniłam do kilku, ale oferowali jedynie umowę zlecenie, będę szukała dalej, ponieważ zależy mi na umowie o pracę, jeżeli już miałabym pracować jak na etacie. Jutro wykonam kolejne telefony w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Gość sprawdźcie

Podejście i nastawienie patrzysz ...
Umysł lubi wymyślać problemy i tworzyć złe wyobrażenia przez co nie dotykamy się tego lub tamtego mimo , że tak najważniejsze to próby są najważniejsze bez analizowania tego
by nie wytwarzać problemów które mogą nie istnieć gdy tylko się wbijemy i przebijemy i spróbójemy .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...