Skocz do zawartości
Forum

Problem z płaczem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość dziwny problem. Gdy zacznę płakać, to nie mogę się opanować i przestać, płaczę czasem nawet przez pół dnia! Nawet jak jestem wśród ludzi. Ostatnio byłam na dość długim weselu i miała miejsce jedna niemiła sytuacja, po której się popłakałam. Było to gdzieś o 1 w nocy. Nie mogłam wyjść, bo mieszkałam daleko od tego wesela, dopiero o 4 wróciłam z kimś i do tej 4 płakałam. Było mi strasznie głupio przy tych ludziach, ale no nie mogłam przestać. Gdy tylko się na chwilę uspokoiłam, to zaraz pojawiła się jakaś pesymistyczna myśl i znowu nadchodziła fala płaczu. Albo jak ktoś podchodził i pytał, dlaczego płaczę, to wtedy też zaczynałam ryczeć jeszcze bardziej.

Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak ciągle płakał w miejscu publicznym, nawet, jak ktoś zacznie, to za chwilę się powstrzymuje. Jak ludzie to robią? Mi strasznie głupio, a kiedyś na długich zajęciach w liceum się popłakałam i wszyscy z klasy patrzyli się na mnie jak na idiotkę. A co będzie, jak pójdę do pracy? I będę miała jakieś niemiłe zdarzenie i później będę płakać do końca zmiany? Jak to powstrzymać, pomocy! Takie rzeczy, jak przemycie się wodą, czy głęboki wdech nie pomagają ;( Dodam, że nie zawsze tak miałam, dopiero od jakichś 3 lat tak mam z tym płakaniem, nwm dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Gość Weronika69

~Mordehai
Nie zmieniaj się. Bądź taka, jaki jesteś . Tacy ludzie jak ty znajdą zrozumienie w innych osobach . Niech inni gadają swoje, a Ty maleńka płacz :D

Głupia rada. Gdy będziesz ciągle płakać tak po kątach jak małe dziecko i nawet nie będzie wiadomo o co ci chodzi to pomyślą że jesteś kuku. Płacz nie jest niczym złym, ale gdy będziesz płakać non stop to sorry, ale każdy uzna że jest z tobą coś nie tak. Opanuj się trochę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...