Skocz do zawartości
Forum

Czy zazdroszczenie mięśni innym mężczyznom może oznaczać homoseksualizm?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat od dziecka podobały mi się kobiety lecz od okolo 2 lat zwracam uwage rowniez na mezczyzn, zacząłem oglądać różne filmy z udzialem gejów lecz raczej to mnie nie podnieca. W przyszlosci chce miec rodzine, dzieci. I sie zastanawiam czy to jest dorastanie bo zazdroszcze innym mezczyzna np mięśni czy fryzury czy to są objawy homoseksualne?

Odnośnik do komentarza

Człowiek czasem się staje tym czym karmi swój mózg.

Jeśli piszesz, że to Cię nie podnieca, to czemu włączasz sobie filmy z udziałem gejów. Ponadto tak na 100 % nie wierzę Ci, że Cię to nie podnieca, lub nie niesie jakiegoś niepokoju czy pobudzenia. A śmiem tak uważać ponieważ na żywo nie bardzo mamy możliwości oglądania kopulowania innych par a na ekranie jeśli pokazują nam sugestywne i pewne zaangaźowania kopulacje ssaków to oglądamy to z ciekawością i... pytanie czy tylko z ciekawością.

Napięcie erotyczne z ekranu w jakiś sposób do nas dociera.

W mojej młodości faceci próbowali być nadmiernie 100 % mężczyznami i każde podejrzenie, że on mógłby mieć coś wspólnego z gejem traktowali jako najwyższą obrazę, plamę na honorze.Czyli w takiej atmosferze tym, którzy mieli zainteresowania własną plcią naprawdę żyło się ciężko. Nawet jak trzeba było przydzielić wspólny, dwuosobowy pokój kobietom na wyjeżdzie to nigdy nie robily z tego problemu. Faceci jak słyszeli, że będą dzielić wspólny pokój ,to zanim kluczyki od hotelowego pokoju do ręki wzięli, to się 3 razy upewniali czy łożka są na pewno rozdzielne, czy aby nie jedno wspólne małżeńskie. Kołdry w tych malżeńskich były osobne ,to jakoś mnie to śmieszylo, bo nocleg nie byłby pod wspólną kołdrą.Ale obcy sobie lub tylko zaprzyjażnieni poprzez wykonywanie wspólnej pracy panowie zawsze mogli co najwyżej brać wspólny pokój z rozdzielnymi łożkami. Innej opcji nie było.

Taka była kiedyś moda, takie uważanie facetów. Dziś Ty ,młodziutki mężczyzna siedzisz sobie przed kompem i puszczasz gejowskie filmy. Ale zauważ, że mając duże możliwości wyboru, to Ty dokonujesz sam wyboru czym karmisz swój mózg, jakie wzorce sobie wgrywasz. Czy puszczasz akty par mieszanych, czy są to założmy zwyczajne akty czy pełne przemocy, upokarzania kobiet. To Ty mając ekran kompa, dokonujesz wyboru (bo takie czasy dużej wolności i swobody seksualnej). A jesteś tak młody i jeszcze pewnie osobistych dużych doświadczeń seksualnych nie masz to swojemu mózgowi wgrywasz takie wzorce jakie Tobie z powodu dostępu do wszystkiego i zbyt dużej ilości czasu wolnego przyjdzie do głowy.

Uważaj, swoją głowę też trzeba szanować i nie zaśmiecać jej byle czym.Może się to potem zemscić tym, że chcac zagadać z fajną dziewczyną, te głupie obrazy, których się w młodości najadłeś, będą Ci przeszkadzaly tworzyć normalną, cieplą relację.

Co do pytania zasadniczego. Dobrze Weronika napisała, w procesie dorastania sprawdzasz czy jesteś równie atrakcyjny jak inne samce, czyli czy masz ładną muskulaturę ciała, czy jesteś gibki ,wysportowany, jak inni sobie włosy podcinają i jak się noszą aby wyglądać odpowiednio stylowo i nonszalancko.

Tylko nie rób tego na podstawie stron z gejowskimi filmami czy tez na gejowskich stronach. Wystarczy szkoła, starsi i wiodący wśród młodzieży prym koledzy, czy siłownia i to może być taka domowa, piwniczna. Uwagi kolegów ile trzeba trenować, ile brzuszków robić czy wyciśnięć sztangą aby się ładnie prezentować.
Mogą to być zajęcia karate, gdzie ćwiczysz koncentrację, zwinnośc, refleks, gdzie uczą Cie szacunku dla przeciwnika.

Nie marnotraw głupio swojego czasu na wszystkie erotyczne strony co czyja czasem chora, czasem zboczona wyobrażnia człowieka wymyśliła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...