Skocz do zawartości
Forum

Czy potrzebuje pomocy specjalisty?


Gość Onasdz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozstałam się dwa miesiące temu z partnerem dużo się kłociliśmy zwiazek na odległośc nie chciał zebym do niego przyjechała i nie chciał do mnie przyjechac bo szkoda było mu pieneidzy. Za to chciał abym przyjechała w miejsce gdzie spedzał wakacje ze znajomymi jesli chciałabym porozmawiac. Nalegałam telefonami i wszystkim innym ,ale zerwał wirutalnie nawet nie spotkalismy się na zywo ,a bylismy kilka lat razem. Niedawno wysłałam mu nasze wspolne pamiątki bo nie umiałam się ich pozbyc od miesiaca przestałam sie z nim konatktowac ,ale on okresil nasze wspolne pamiątki jako smieci czas spedzał beze mnie dobrze ,a gdy go pytałam podkreslal ze nareszcie ma spokój. Dlaczego więc jest mi przykro nadal skoro on zerwał i powiedział tyle przykrych słów ? Dlaczego się o niego martwie i te myśli nawet gdy się czymś zajmuje przychodzą natrętnie. Czy to czas udać się do psychologa? On traktuje mnie jak obca ją miałam sie wiosną przeniesc do niego i nadal jest to dla mnie nieralne ,że nie jesesmy razem dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza

Myślę ,że nie potrzebujesz chyba , że sama czujesz taką potrzebę. To są sytuacje , które się w życiu zdarzają. Musisz o nim zapomnieć i iść do przodu. Spotykać się ze znajomymi , koleżankami. Może masz kogoś z kim mogłabyś o tym porozmawiać. To zawsze daje ulgę. Nie myśl o tym , co było , ale o tym , co jest przed Tobą. Wychodż z domu jak najczęściej. Z pewnością spotkasz kogoś interesującego i zapomnisz o nieudanym związku. Nie miał on szans na przetrwanie , skoro Twój chłopak wolał towarzystwo kumpli , niż spotkanie z Tobą. Więc niczego nie żałuj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...