Skocz do zawartości
Forum

Problemy przed ślubem


Gość Anonimek_543

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonimek_543

Witam , mam pewien problem z mama . Jestem miesiąc przed ślubem , do tego w ciąży . moja mama przeszła w kwietniu udar mózgu . Od tego czasu zaczęły się mocne problemy . W chwili kiedy dowiedziała się że zostanie babcią i że trzeba zorganizować wesele , jej stan poprawił się o 300% z czego bardzo się cieszę . Natomiast zrobiła się bardzo nerwowa , wręcz okropnie nerwowa , codziennie krzyczy , swoja złość wyladowuje ciągle na mnie , wiecznie twierdzi że nic nie robię , nie pomagam jej , mimo że robię wszystko o co prosi .. ale co z tego jak zaraz biegnie i poprawia po swojemu. Z racji że nie może dogadać się z rodzicami narzeczonego , swoja złość zawsze wyladowuje w moim kierunku co zaczęło mi ostatnio bardzo przeszkadzać i wykrzyczał jej prosto w twarz że ja nie mam już 6 lat żeby mogła mnie poniżać , w efekcie czego zaczęła mnie wyzywać .. sytuację całej rodzinie przedstawiła w ten sposób że najblizsi przestali się do mnie odzywać .. powiem szczerze że na chwilę obecną stoję między młotem a kowadlem ponieważ wiem że nie powinnam się w ten sposób zachować wobec mamy , lecz sama nie jestem w stanie ciągle wysłuchiwać wszystkiego najgorszego w swoim kierunku , zwłaszcza że oddziałuje to również na moje dziecko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...