Skocz do zawartości
Forum

Chodzi o dziewczynę


Gość Boże pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Boże pomocy

Jakiś czas temu dziewczyna z którą byłem ponad pół roku ze mną zerwała, wyprowadziła się do Anglii i powiedziała że nie umie być w związku na odległość. Płakałem, błagałem, ale ona była nieugięta, dopiero później zmieniła zdanie i powiedziała byśmy utrzymywali kontakt przez neta, a potem zobaczymy. Rozmawialiśmy jakiś czas, a dzisiaj wchodzę i jej nigdzie nie ma!!! Usunęła Facebooka, Instagrama, Twittera, Snapchata, Skype'a, GG... Usunęła dosłownie wszystko, dzwoniłem do niej, ale ma wyłączony telefon. Co ja mam robić? :( Zwariuję zaraz, tak bardzo się martwię :(

Odnośnik do komentarza
Gość ogarnij się

Cóż.. po prostu Cię olała.. :) nie ma co się przejmować. Sądzisz że ona była Ci pisana? Ty jesteś po prostu od niej uzależniony. To jest taki typ dziewczyny która sama nie wie czego chce. Radze ci nie przejmuj się , nie ma czym chłopie. Czy ona na coś zasłużyła. Ty się w niej zakochałeś, ona nie. Mnie też dziewczyna rzuciła, wyjechała na wakacje. I co ? Mam się przejmować że mnie rzuciła? mam być słaby? Jest wiele innych dziewczyn, które napewno są w porządku. Napij się piwa, wyjdź z kumplem jakimś (o ile masz) i głowa do góry. Nie ta to inna. A co do tego ze usuneła portale?! Może chciała mieć spokój od ludzi, albo kogoś już ma. Czasem facebook i inne portale męczą człowieka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość TailsDoll

Tak się kończy angażowanie się całym sobą w związek. Nie powinno tak być. Masz nauczkę, by w przyszłości mniej się angażować, a przede wszystkim - zaangażowanie było obustronne.

Nie bez powodu się mówi "przegrywa ten kto pierwszy mówi "kocham""

Odnośnik do komentarza

Związki na odległość są rzeczywiście trudne i wymagają wiele wysiłku i cierpliwości od obojga partnerów. Jeśli nagle Twoja dziewczyna usunęła wszelkie dostępne w Internecie do Niej kanały, to sygnał jest dość jednoznaczny - że chciała zerwać z Tobą kontakt, tylko nie wiedziała jak to zrobić. Zachowała się niezbyt dojrzale, bo lepiej, gdyby przynajmniej zadzwoniła i poinformowała, że nie jest w stanie dalej ciągnąć relacji na odległość, że to ją męczy, że to nie dla Niej. Ona jednak zastosowała rozwiązanie w stylu "radykalne cięcie". Postaraj się do Niej zadzwonić i zapytać, o co chodzi. Jeśli jednak nie będzie odbierać, to najwyraźniej unika kontaktu. Zdaję sobie sprawę, że zaangażowałeś się w związek i to Cię boli. Nie możesz jednak zrobić niczego więcej, jak zaakceptować to, co się stało. Nie da się nikogo zmusić do uczucia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

DLatego powtarzam aby nigdy się samemu nie angażować, zaangażowanie musi wybiegać od dwóch osób, to że ty się starasz to dobra cecha, ale nie można się starac kiedy druga osoba ma cię głęboko w d... (bo taka prawda). Trzeba mieć honor odejść od takiej osoby,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...