Skocz do zawartości
Forum

ciągłe kłótnie


Gość jestjakjest83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jestjakjest83

Jestem w związku od 2,5 roku. Moja Partnerka często ze mną się kłóci. Dzisiaj poszło o to, że rano padało z mojej strony co kupić w sklepie, na co ma ochotę. Ona się oburzyła, że chce spać itp. Zerwała się kłótnia. Wina oczywiście moja, bo pytam na co ma ochotę.
Mamy zwierzaki, pomimo że poświęcam im czas stale naciska, żeby chociaż codziennie 10 minut to z mojej strony było poświęcane. To wkurza i boli. Te ciągłe jej wywody, gadanie o związku, że ja nie umiem rozmawiać, itp.. Zależy mi na niej, kocham ją, ale już nie mam siły. Postawiła mi warunek, że to ostatni raz kiedy tak się zachowuje... A co w tym złego, że chcę wiedzieć co kupić??? Zawsze szantażuje samobójstwem, albo łapie walizkę i chce wyjść, na ulicy zawsze wtedy mi ucieka, a ja ją gonię...

Odnośnik do komentarza

Obudziłeś Twoją dziewczynę, kiedy ona chciała spać, to się wkurzyła. Jeśli zwraca Ci uwagę, że nie umiesz rozmawiać, to pewnie coś jest na rzeczy. Ze słuchaniem masz wyraźny problem, inaczej nie wszczynałbyś kłótni, kiedy ona oburza się, jak ją budzisz. Jesteście ze sobą 2.5 roku, a Ty nie umiesz rozstrzygnąć co będzie wolała na śniadanie?
To, że ona szantażuje Cię samobójstwem albo łapie walizkę i chce wyjść, pokazuje że sama też ma braki jeśli chodzi o umiejętność rozmawiania. Przydałby Wam się udział w warsztatach psychologicznych na temat komunikacji oraz emocji. Poszukaj w Sieci, może znajdziesz jakieś propozycje. Jeśli to zaliczycie, będzie Wam łatwiej odnajdywać się już we wszelkich relacjach.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Trudno powiedzieć na podstawie krótkiej relacji , gdzie leży przyczyna kłótni. Wydaje się , że robisz wszystko , aby utrzymać ten związek. Z opisu wynika ,ze Twoja dziewczyna jest niezrównoważona , czy ma problemy emocjonalne. Nikt z powodu sprzeczki z błahego powodu nie grozi samobójstwem i nie pakuje walizek. Oboje raczej do porozumienia nie dojdziecie. Potrzebny jest psychoterapeuta , który popatrzy obiektywnie na Wasze problemy i poradzi jak z tego wybrnąć. Zastanawiam się nad uczuciami Twojej dziewczyny do Ciebie , skoro ciągle chce odchodzić , to może jej nie zależy tak bardzo na związku. Ale to jest tylko teoria. Musisz się sam o tym przekonać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...