Skocz do zawartości
Forum

cierpię,bo go nie rozumiem


Gość Alexcat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 27 lat a mój problem polega na tym,że zakochałam się w pewnym mężczyźnie poznanym przez neta ,ma 40 parę lat i jest kawalerem.Do spotkań doszło 2 razy ,pisaliśmy smsy ,czasem rozmawialiśmy,ale rzadko z racji,że on dużo pracuje(rzekomo) wyjechałam z pewnej miejscowości do rodzinnego miasta i nagle po x czasie on znowu się odzywa potem nic i nic...a mówiłam mu,że skoro mnie zlewa to niech mi to napisze a on w odpowiedzi,że się mylę i to bardzo tylko na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.To ja mu w odwecie,że tylko proszę o to by jak pozna kogoś to niech mi to napisze bym odwaliła się i dam mu spokój.A on milczy nic ani w jedną ani w drugą.Czuję,że jest mi bliski ,ale boli mnie niepewność.Można być aż tak zajętym by na jednego esa nie dać odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza

Spotkalaś sie z gościem zaledwie 2 razy i jest Ci bliski? Nie przesadzasz trochę? Nie napaliłas sie na niego przypadkiem? Co Ci sie w nim tak podoba,co Cie tak ujęło? Kawaler,40letni brzmi mało ciekawie...moze nawet podejrzanie ale nie znam sie a nuż jest super facetem...
Dziwi mnie to że on Cie tak "trzyma" w niepewności co i jak... zero konretów.. a Ty tak śmiało piszesz ze się zakochałas...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

"cierpię, bo go nie rozumiem"
Owszem cierpisz, bo bardzo dobrze rozumiesz, że facet jest "nieuchwytny" tzn. jest jak chce i w takim zakresie jak chce.Nie zamierza Ci szczerze na zadne pytanie odpowiadac zaslaniając się pracą i bliżej nieokreslonymi powodami swojego milczenia. Objawi się jak znów będzie uważal.

Jak dla Ciebie stary gość i cwaniak. Jak do tej pory ponad 40latek nie założyl rodziny, to może biedaczek nie mial szczęścia ale raczej wogole do tego nie dąży ( wieczny kawaler). A może jak tak nie ma czasu ,to może ma żonę i ze dwie takie naiwne jak Ty, między którymi sobie lawiruje.

Jakby nie patrzeć przychylam się do opinii-daj sobie z nim spokój.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

@kikunia55- Bardzo proszę nie podchodzić do sprawy tak, że 40 latek bez założonej rodziny to od razu osoba co najmniej podejrzana. Są już po prostu tacy ludzie co gdy widzą wokół jak ich kumple mają w swoich związkach i jak ludzie w dzisiejszych czasach frywolnie podchodzą do kwestii związku, że nawet błaha sprawa może być przyczyną rozwodu i walki o majątek- to Ci ludzie najprościej w świecie chcą być wolni.

Odnośnik do komentarza

@HansHans1.
Jak się ma zbyt wiele lat na karku, to niestety widzi się więcej trudności, marności stadła małżeńskiego i jakoś ciężko ten pogląd i to przekonanie przeskoczyć i się jest już kawalerem i kawalerem i w końcu starym kawalerem.

Jak się jest mlodszym, to jakoś bardziej się wierzy, że może innym się nie udało, ale są nieliczni, którym jest dobrze w malżeństwie i ja, czyli my (ja i moja dziewczyna) to wlaśnie tacy szczęściarze i nas na pewno nasza miłośc uchroni przed tym wszystkim o czym piszesz rozglądając się wokól.

Jak są programy typu "Rolnik szuka żony" to tam wynajdują różnych wiekowo kawalerów. Zawsze ten najbardziej wiekowy jest również interesującym mężczyzną, ale nie umie, bo chyba nie chce, stworzyć żadnej bliższej więzi z paniami, które poznaje.

Bardziej wiekowy kawaler nie jest absolutnie"osobą co najmniej podejrzaną"- jest tylko osobą tak nadmiernie ostrożną w zmianie swojego stanu cywilnego, że najczęściej im starszy tym większe prawdopodobieństwo, że go nigdy nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Mnie też podrywają na czatach starsi faceci. Lecz jestem zdystansowana do tego. Poprostu nie biorę pod uwagi związku z taką osobą. A to dlatego, bo skoro jest aż tyle starszy, to zapewne wszystko mu jedno czy wybierze mnie czy inną, każda młoda mu pewnie by pasowała. Gdy wybiera Cię chłopak w podobnym wieku, to wybiera Cię bo jesteś dla niego najlepsza ze wszystkich. Tak czy siak nie uważam, by starzy kawalerzy byli jacyś źli. To często bardzo wartościowe, mądre i wierne osoby spragnione miłości.

Odnośnik do komentarza

Przez korespondencję nie należy poznawać ludzi.
Myślę że bardzo brakuje ci uczucia, dlatego tak się stało. Dla ciebie najlepszym rozwiązaniem byłoby uczestnictwo w jakichś zajęciach, może klub studencki, żeby być wśród młodzieży, i staraj się powoli poznawać ludzi.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

~roshen
Gdy wybiera Cię chłopak w podobnym wieku, to wybiera Cię bo jesteś dla niego najlepsza ze wszystkich

Niestety, ale nie zawsze. Faceci co mają wśród kobiet mniejsze powodzenie zadowolą się w ostateczności taką, która coś w nich zobaczy i się zainteresuje, nawet jeśli ta dziewczyna nie jest jego ideałem. Tak samo zresztą jest w drugą stronę. Już tak to jest, że te, że tak to ujmę ponadprzeciętnie atrakcyjne osoby mogą sobie przebierać. Co ma też swoje minusy, bo gdy np. dziewczyna zwiąże się z bardzo przystojnym facetem, super ciachem, szczególnie jeśli to jeszcze dosyć młody facet, to musi się liczyć z tym, że taki facet chce korzystać ze swojego "daru" i ta kobieta nie będzie zapewne długo tą jedyną, albo będą jej rosły rogi. Ja osobiście nie wiem czy bym chciał jakąś super seks bombę, chyba raczej nie.

Odnośnik do komentarza

~herty
Przez korespondencję nie należy poznawać ludzi.
Myślę że bardzo brakuje ci uczucia, dlatego tak się stało. Dla ciebie najlepszym rozwiązaniem byłoby uczestnictwo w jakichś zajęciach, może klub studencki, żeby być wśród młodzieży, i staraj się powoli poznawać ludzi.

Tylko ,że młodzi i rówieśnicy mnie nie pociągają.W tym problem.Zawsze byłam ze starszymi.I tak zostanie.Nie przekonam się do młodych

Odnośnik do komentarza

~Alexcat

Tylko ,że młodzi i rówieśnicy mnie nie pociągają.W tym problem.Zawsze byłam ze starszymi.I tak zostanie.Nie przekonam się do młodych

Tak uważasz? Może nie spotkałas jeszcze kogoś w swoim wieku lub młodszego który by to odmienił... Nigdy nie mów nigdy ... Nie wiesz co los Ci przyniesie a bywa różnie w życiu nawet jakbys się zapatrzyła tylko i wylącznie na starszych...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...