Skocz do zawartości
Forum

Mózg wspomina o samobójstwie


Gość Antonina22212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antonina22212

Od dawna coś jest nie tak. Mam 22 lata. Mieszkam z rodzicami, którzy są naprawdę wspaniali. Mam przyjaciół. Mam nerwice ito chyba jedyne psychiczne problemy jakie dotychczas miałam.

Ale od jakiegoś czasu mam takie jakby stany depresyjne, często nie radzę sobie ze stresem. Ale ogólnie jest wszystko ok. Jak chyba każdy mam problemy jak np z chłopakiem czy studiami, ale to nic co by mnie dobijalo.

Zmierzając do sedna...
Mam dziwne, niekontrolowane myśli. Gdy słucham pewne piosenki( nawrt takie w radiu lecace) to mam dziwne myśli o swojej śmierci. Juz pomyślałabym,że to " normalne", gdyby nie to ze ta myśl to samobójstwo. Za każdym razem jak taka myśl się pojawi,to jakby mój mózg automatycznie mi pokazywał ze umrę przez samobójstwo... I to art jak leżę. Nie myśląc o tym.
To jest dziwne. Dodatkowo w tej chwili gdy te myśli się pojawiają to ogarnia mnie dziwny spokój, jakbym wpadala w jakąś blogosc i wyłączył bodźce zewnętrzne.

Zaczynam się tym martwić, tym bardziej ze ja nie mam problemów ani nic i nigdy nie myślałam o odebraniu sobie życia.

Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...