Skocz do zawartości
Forum

Biseksualny czy homoseksualny?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 20-letnim mężczyzną, który ma problem, żeby się zidentyfikować, bo jak wiadomo każdy musi gdzieś przynależeć. Otóż nie wiem kim jestem.
Wszystko zaczęło się gdzieś w podstawówce, wtedy zacząłem coś czuć do mojej płci, pierwsza fascynacja moją płcią. Miałem nawet małe epizody z moim kuzynem, tzw. eksperymentowanie, lecz później szybko poszło to w niepamięć. Kolejno gimnazjum, kiedy przebierając się na wfie patrzałem na kolegów, czy to na przerwach czy po szkole. O dziewczynie nawet nie myślałem, bo byłem wtedy poniżany, byłem nieśmiały, nawet bym nie myślał, może nie czułem się godny, nie myślałem, że bym komuś się podobał. Lubię rozmawiać z dziewczynami, czasem nawet mnie onieśmielają. Lecz pociąg fizyczny nie jest tak silny, jak do mężczyzn. Następnie było liceum, jak wiadomo pierwsze silniejsze zauroczenia, miałem sny erotyczne, lecz wszystko to było przytłaczające, ponieważ żyję w dość konserwatywnym miasteczku i nigdy bym się nie odważył coś wspomnieć o moich polotach do mojej płci. Teraz jestem na studiach dalej miewam problem, z kim bym chciał być. Był to okres, kiedy sprówałem być z mężczyzną, miał on 25lat, nie był zbytnio urodziwy, ale chciałem to zrobić, by się przekonać, strasznie się stresowałem, zaczęła się gra wstępna, później, kiedy wylądowałem z nim w łóżku i kiedy on chciał mi włożyć, spanikowałem, tak jakby mój organizm się bronił i wyszedłem. Później cały tydzień świrowałem. Nie mam bladego pojęcia jak mam to wszystko odbierać.
Cały czas zastanawiam się, którędy pójść, czy jestem normalny, czy skończę w piekle, czy wszyscy się ode mnie odwrócą, jak powiem jaki jestem, kiedy się dowiem.
Bo u mnie na obecną chwilę wygląda to tak: czuję pociąg fizyczny do mężczyzn, miewam o nich sny erotyczne, oglądam filmy erotyczne z osobami homoseksualnymi, podnieca mnie to, często wyobrażam siebie z jakimś mężczyzną. Jednakże w stosunku do kobiet jest podobnie, choć pociąg mniejszy, filmów erotycznych nie oglądam, gdyż wolę te wyłącznie z moją płcią, ale marzę o rodzinie, kochającej żonie, dzieciach, o wspólnej przyszłości, niestety obawiam się zdrady, że dzieci będą obrywały przez to, że mam skłonności homoseksualne. Nie chcę, aby ktokolwiek dostawał za moją tożsamość?
Nikt nie wie o moich skłonnościach, tylko moja przyjaciółka, która podobnie jak ja ma takie upodobania. Nie wiem co robić. Czy przyznać się, że jestem homoseksualny, bo jednakże trochę to u mnie przeważa, a może jednak biseksualny, bo w końcu zakochujemy się w osobie, a nie w ciele, ale boje się, że pociąg u mnie wygra. Wszystko to mnie przerasta, bo nie wiem którędy iść, a po za tym w ogóle nie wiem czy się komu podobam, wszystko wyłącznie internetowo robię, jakieś rozmowy czy coś, nie wiem czy jestem wystarczająco odważny, by otworzyć się w rzeczywistości, ale do tego musiał bym wiedzieć kim jestem. Wiem, że już plączę, bo sam się gubię w sobie.
Dlatego moja prośba brzmi tak: co mam robić? kim jestem? czy powinienem się ujawnić? czy zrobiłem coś źle? co może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...