Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z emocjami wywołanymi śmiercią bliskiej osoby?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i nie wiem jak poradzić sobie z emocjami wywołanymi śmiercią bliskiej osoby. Całymi dniami leżę w łóżku, płaczę i myślę o tej osobie.. Jestem załamana. Czy jest jakiś sposób na opanowanie ich i żebym nie płakała? Mówi się, że czas leczy rany, ale minęło już sporo czasu, a jakoś nie umiem sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza

Jesli byla to bardzo bliska Ci osoba np.mama czy tata to nic ,naprawde nic dziwnego ze pomimo czasu nie mozesz sie z tym uporać.
Byc moze potrzebujesz wsparcia psychologa? Absolutnie nie powinnas byc teraz sama.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Możesz skorzystać ze wsparcia, dzwoniąc pod darmowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży nr 116 111. Ponadto rozważ skorzystanie z pomocy w Centrum Interwencji Kryzysowej albo u psychologa/pedagoga szkolnego. Nie powinnaś być teraz sama. Porozmawiaj o swoich emocjach z kimś bliskim, komu ufasz, kto wiesz, że Cię zrozumie i doda otuchy. Odsyłam też do tekstu: Jak przeżyć śmierć bliskiej osoby? Pamiętaj, że masz prawo do swoich uczuć. Nic dziwnego, że przeżywasz stratę bliskiej osoby. Daj sobie czas na ból, żal i łzy. Procesu żałoby nie da się przyspieszyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...