Skocz do zawartości
Forum

Już nie daje rady!Co robić


Gość dhh566

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem rozpaczony. Już nie daje rady.Mam 17 lat a już czuje jakby to był koniec.Mam depresje i to dosyć głęboko. Choć trwa ona dopiero 3 miesiące to już nie daje rady. Mam cały czas myśli samobojcze w głowie,a tak naprawdę taki przymus aby to zrobi.Ja tego nie chce,staram się skupić na czymś innym ale to wogole nie pomaga.Czasem wrecz przeciwnie.Już mam tego dosyć ,moje zycie to teraz to tylko meka.Cały czas mam te demony w głowie. Ja nie chce tego robić ale to coś jest jakby silniejsze. Nikt mnie nie rozumie nawet własna mama. Mówi zostaw ten internet i telefon i ić zrób coś.Ale to moze pomoc przy lekkiej depresji kiedy sie czegoś nie chce a nie tak jak ja mam myśli samobojcze. Już nawet nie wiem co robić. Już nie moge wytrzymac tych demonów. Tak naprawde nie mam powodu zeby to robić ale to taki przymus. Rodzice mowia weź sie za siebie. O psychiatrze nie chca nawet słyszeć mowia ze przepisze mi tylko leki i tyle a one mnie otumanią.Teraz wracam tylko do tych dobrych czasow kiedy byłem zdrowy i nawet nie myślałem ze mi to sie przydarzy. Zamiast byc lepiej to jest coraz gorzej. Co robić,pomocy?!

Odnośnik do komentarza

Depresja jest skutkiem innych schorzeń, niedoborów w organizmie a nie chorobą na którą trzeba brać leki SSRI które tłumią tą depresją, ale nie leczą jej przyczyny a tym samym bardziej szkodzą niż pomagają.

Odnośnik do komentarza

Skąd pewność, że Twoje objawy świadczą o głębokiej depresji? Czy sam się zdiagnozowałeś, czy byłeś u lekarza? Jeśli czujesz, że z Twoim samopoczuciem dzieje się coś niepokojącego, sugeruję konsultację u specjalisty. Jeśli nie masz takiej możliwości, skorzystaj przynajmniej ze wsparcia telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży nr 116 111. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...