Skocz do zawartości
Forum

Chłopak nie chce ze mną być z powodu imienia?!


Gość lepiejniemowic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lepiejniemowic

Mam 24 lata i jakiś czas temu poznałam chłopaka na imprezie. Super nam się gadało, ale tylko do czasu dopóki mu się nie przedstawiłam. No muszę przyznać że nigdy nie lubiłam swojego imienia bo jest po prostu brzydkie no, ale nie sądziłam że mogę mieć przez nie problemy jeśli chodzi o życie towarzyskie. Mimo że wcześniej zapewniał mnie że mu się podobam, że jestem piękna, że tyle nas łączy (wspólne zainteresowania i poglądy) i że jestem jego bratnią duszą gdy tylko powiedziałam mu jak mam na imię zmienił zdanie. Powiedział że to wstyd przedstawić taką dziewczynę rodzicom. Czar prysł w jednej chwili, a mi zrobiło się tak przykro że o mało co się nie popłakałam. Dowiedziałam się jeszcze że jemu podobają się takie piękne imiona jak Aleksandra czy Julia, ale to moja wina że nie mam tak na imię?! No naprawdę przykro mi że nie jestem Olą czy Julką, ale chyba nie miałam na to żadnego wpływu i to jest powód by od razu mnie skreślać?! Przykro mi że dziewczyny z takimi pięknymi imionami mają w życiu łatwiej, a ja zawsze mam pod górkę. Wiem że pewnie chłopak nie był mnie wart, ale mi naprawdę na nim zależy :'( a z drugiej strony pierwszy raz spotkałam się z czymś takim by ktoś aż tak zwracał uwagę na takie rzeczy... Może niedługo ludzie zaczną zwracać uwagę nawet na nazwisko?! Nie no przepraszam, ale jestem po prostu tak zdenerwowana... Może chociaż tutaj mnie ktoś pocieszy :(

Odnośnik do komentarza

Ten chłopak to idiota i nie przejmuj takim głupolem.
Lecz jeśli twoje imię dziwnie brzmi, to zacznij się przedstawiać drugim imieniem /o ile je masz/ albo po prostu wymyśl sobie jakieś.
Często się zdarza, że jak ktoś nie lubi swego imienia, to skraca istniejące...lub podaje zmyślone, ale już powinien je używać, na co dzień.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego krytykujecie tego chłopaka? Czy to takie złe, że był szczery i powiedział, że ta dziewczyna mu się nie podoba przez imię? Fakt, mógł ją odrzucić bez mówienia tego. Ale nie popełnił też żadnej zbrodni. Kto by chciał mieć partnera o imieniu Klaudiusz albo Jowita ? To są imiona z kosmosu. A później będzie pracować w urzędzie i będą do niej mówić pani doktor Jowitko... No ja nie zamierzam być święta i hipokrytka. Ja powiem wprost, niektóre imiona są brzydkie i tyle. I partner to ktoś kto powinien mieć imię, które nas wabi. A i dodam jeszcze jedną rzecz. Imię to była tylko wymówka xD niemożliwe by rodzaj imienia pokonał taką siłę jak miłość :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Esmeralda 07

Dokładnie, brzydkie imię to wymówka.
Chłopakowi imię może sie nie podobać ale gdyby był szczerze zainteresowany osobą i był dojrzaly- znalazłby wyjscie z krępujacej sytuacji. Wymysliłby ksywę, czy czuły synonim. A potem gdyby poznał osobę bliżej i pokochał, to o imię przestaloby mu przeszkadzać. Znam to z autopsji.

Odnośnik do komentarza

Kochana to przykre jak on cię potraktował, ale nie ma sensu kimś takim się przejmować bo kurcze no... Zresztą wiesz co? Zapomnij o nim. Najwyraźniej nie był wart nawet twojej uwagi. Trzymaj się tam dzielnie i nie załamuj! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość lepiejniemowic

Ja mam na imię Zdzisława i mam Żal do rodziców że Mnie tak nazwali w dzieciństwie. Pamiętam, że zawsze dzieci się ze mnie śmiały, a teraz, jak już jestem dorosła i się komuś przedstawiam to zwykle myślą, że ja żartuje :/

Odnośnik do komentarza

Każde imię ma swoje plusy i minusy, chociaż zawsze zazdrościmy imion naszym znajomym, zwłaszcza tym, którzy mają powodzenie czy odnoszą sukcesy. Ciężej jest nam zaakceptować swoje własne, ale dla upartych też jest sposób - wszystko można zmienić.

Odnośnik do komentarza
Gość lepiejniemowic

~lepiejniemowic
Ja mam na imię Zdzisława i mam Żal do rodziców że Mnie tak nazwali w dzieciństwie. Pamiętam, że zawsze dzieci się ze mnie śmiały, a teraz, jak już jestem dorosła i się komuś przedstawiam to zwykle myślą, że ja żartuje :/

PODSZYW!!!

Odnośnik do komentarza
Gość lepiejniemowic

Ja mam na imię Wiesława i nienawidzę swojego imienia. Gdy się urodziłam miałam mieć
na imię Klaudia albo Julia.
( I chciałabym mieć tak na imię, bo przynajmniej teraz byłabym pożądana przez facetów ) Lecz niestety moją mamę jakimś magicznym sposobem olśniło i dała mi na imię Wiesława. No a tata, to cóż... ją popierał i tak wyszło jak widać heh

:((((

Odnośnik do komentarza
Gość lepiejniemowic

~lepiejniemowic
Ja mam na imię Wiesława i nienawidzę swojego imienia. Gdy się urodziłam miałam mieć
na imię Klaudia albo Julia.
( I chciałabym mieć tak na imię, bo przynajmniej teraz byłabym pożądana przez facetów ) Lecz niestety moją mamę jakimś magicznym sposobem olśniło i dała mi na imię Wiesława. No a tata, to cóż... ją popierał i tak wyszło jak widać heh

:((((

KOLEJNY PODSZYW!!! Nie no spoko jak ktoś tu zamierza się pode mnie podszywać to no cóż, powodzenia życzę, nie rusza mnie to :) Jak ktoś ma tak nudne i bezwartościowe życie to faktycznie tylko to mu zostaje :)
W każdym razie dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Gość lepiejniemowic

Szczerze mówiąc to imię mi się nie podoba. Najgorsze jest to, że jestem bardzo atrakcyjną kobietą i faceci na mnie lecą. Większość facetów robi mi propozycje, chociaż nawet nie muszę nic robić w tym kierunku. Nie ubieram się wyzywająco, ani zachęcająco, nie prowokuję, nie daję żadnych znaków, a oni jednak lgną do mnie, jak przysłowiowa mucha do gówna. Szkoda tylko, że cały czar nagle pryska, gdy tylko Panowie poznają moje imię.
Życie jest nie sprawiedliwe. Jak człowiek ma ładną buzie i figurę to musi mieć imię do bani :(((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...