Skocz do zawartości
Forum

Zmiany nastroju mnie wykończą


Gość Samajakpalec21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Samajakpalec21

Mam duzy problem.
Przez zmiany hormonalne mam okropne zmiany nastroju. Kirdy bralam hormony to bylo zle ale stabilnie. Po odstawieniu miesiac bylam naprawde szczesliwa i wykuzowana. A teraz...od 4 miesiecy jest coraz gorzej. Nie wychodze z domu. Unikam znajomych. Rodzina tez juz ma dosyc. Ciagle placze. Moje zycie jest beznadziejne. Dodatkowo cwicze cosziennie intensywnie i nic nie chudne a tyje. Nie moge na siebie patrzec. Bylam u lekarzy ale uwazaja ze to wyolbrzymiam ze mam takie nerwy. Mi serce kolacze z nerwow. Mam koszmary w nocy. Moge miec niedoczynnosc tarczycy ale lekarze nie maja pewnosci i mam obserwowac sie... Maja gdzies moje samopoczucie a ja juz mam dosyc. Juz wolalabym umrzec niz meczyc sie z tym i meczyc innych. Juz czasami w tych nerwach mam oxhote zrobix sobie krzywde. Albo rzucam pilotem czy telefonem w sciane. Nikt mi nie chce pomox a ja juz nie mam sily.

Odnośnik do komentarza
Gość Samajakpalec21

Właśnie badania wyszły dobrze. Tylko prolaktyna i tsh wyszło ciut za wysoko jak na mój wiek... Ale atpo wyszło w normie i ft3 i 4 tez także nie ma stanu zapalnego.
Ja nigdy nie miałam problemów z Tarczyca. Poszłam do tych lekarzy żeby dowiedzieć się czemu pogorszyło mi się moje ciało i psychika po odstawieniu hormonów żeńskich... A jak zapytałam, dlaczego przed tabletkami wypadały mi włosy, podczas tabletek nie i teraz po odstawieniu znów wypadają to odpowiedź " przypadek ". A ja wątpię bo znam swój organizm i moje problemy zaczęły się po odstawieniu tabletek a nie przypadkowo... Dodatkowo mam objawy jakbym nie oddala moczu całkowicie, ciśnie mnie ale tak naprawdę nie mam nic w pecherzu.
I co najgorsze, przy tych stresach mam okropne bóle głowy, jakby chciało mi ja rozerwać.
Juz nie wiem.co robić. Badania krwi i moczu są ok. To tsh podwyższone ( jak norma jest 2 to ja mam z 2,5) i w sumie wydałam pieniążki bez żadnej pomocy ani diagnozy :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...