Skocz do zawartości
Forum

Tiki?


Gość 1029

Rekomendowane odpowiedzi

Jest Marta i mam 16 lat. Czesc wszystkim. Sprawa jest dosyc dziwna.. wiec ogolnie wszystko zaczelo sie od tego, ze mialam pewne problemy ze soba, duzy stres niska samoocena, oczywiście bylam z tym u psychologa ale nie o tym chce napisac. I od pewnego czasu, pp tej wizycie, zauwazylam u siebie takie... no, pozwole to sovie nazwac tiki, (oczywiscie juz wczesniej sie jakos tak baaardzo rzadko pojawialy ale nawet nie zwracalam uwagi) ktore pojawiaja sie nagle np nagke wstrzasa moimi barkami razem z glowa albo glowa nagle mi tak w bok odstrzela itp. Tuz zanim cos takiego sie stanie odczuwam takie uczucie leku pomiesszanego z uczuciem zniecierpliwienia, swedzenia jakbym wlasnie na cos czekala (dzieje sie to głównie gdy stanie sie cos stresujacego dla mnie albo sie juz cos takiego stalo) I gdy wiem ze takie cos sie dzieje to łapie za reke i np wbijam pazury, albo sie drapie byleby tylko odwrocic uwage. Potem jak jestem wieczorem to te "tiki" sie jakby uwalniaja i mna strzela. Czasami mi sie tp czesto pojawia,a innym razem przez kilka dni tego nie ma. Pisze do was bo rodzicom nie powiem a zaczyna sprawiac mi to coraz wiekszy dyskomfort... nwm moze jest jakis sposob na to abym sie od nich uwolnila? Nie chce wiecznie wbijac czy drapac paznokciami skóry rak bo w koncu zacznie to wyglądać strasznie nieciekawie...
Licze na szybki odzew

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...