Skocz do zawartości
Forum

Rozmowa się nie klei


Gość Mtf2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisze z entuzjazmem, staram się być radosny, uśmiechnięty w wypowiedziach, starać się emanować ciepłem .A jednak odpowiedzi ze strony dziewczyny są jednorazowe , jednozdaniowe . Na początku rozmowa się kleiła, ale minęło kilka dni, i zaczęło się odpisywanie jednym zdaniem. Np. "Tak" "w tym mieście" ."ok" . Ja staram się rozwijać wypowiedzi jak mogę. Np. "wiesz dzisiaj byłem na świetnym koncercie zepołu ... grali świetną muzykę, gitarzysta świetnie grał na gitarze, wokalista porywał tłumy" , "lubisz taką muzykę?" ona"lubie".

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tez inczej powiedziałem że gram na gitarze i ją własnie stroję. Zamiast zainteresowania odrzekła "to dobrze" potem "to ją nastrój" , aż w końcu mi się odechciało z nią pisać. Nie wiem naprawdę nie wiem , albo ma taki specyficzny styl pisania albo mnie próbuje zezbyć

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jednak to drugie...czyli chce Cie zbyć. Gdyby była zainteresowana ,nie pisała by tak jak mowisz "od niechcenia". Zauważyłbyś to zaangazowanie w rozmowę, wypytywałaby Cie o rózne rzeczy.
Zawsze doradzam kierowanie się zasadą - nic na siłę.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...