Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego wzbudzam nienawiść u dziewczyn?


Gość Zuzanka2000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzanka2000

Witam mam 21 lat , jestem szczupłą szatynką o niebieskich oczach , zawsze jestem ładnie ubrana , umalowana , mam pieniądze i mogę kupić sobie co chce. W charakterze jestem miła , skromna , przyjacielska , cicha. Cenie sobie spokój i ciszę - typowa introwertyczka. Lubię pisać opowiadania , tańczyć przy muzyce , jeździć na rowerze i podlewać kwiaty. Jednak gdy obracam się w damskim towarzystwie , jest wszystko miło i fajnie ale potem zaczyna się coś psuć , zaczyna się obgadywanie , albo jakieś chore komentarze na temat mojego wyglądu (szczególnie na zdjęciach :Co to za zdjęcie ;O) Tak samo było w dzieciństwie zawsze istniały na mnie nie stworzone plotki o których nigdy nie wiedziałam. Byłam odpychana , wyśmiewana i traktowana jak odludek (wtedy też byłam zadbanym dzieckiem , miałam najlepsze ciuchy) Często słyszałam "Idź , nie chcemy z tobą gadać" ,"Możesz sobie iść"?. Tak samo w pracy , niektóre to krzywo się na mnie spoglądały jakbym coś im zrobiła. -,-. Mam tylko jedną przyjaciółkę która mnie rozumie i wie jaka jestem ale niestety mieszkamy od siebie bardzo daleko. :( Tylko mnie zastanawia dlaczego kobiety mnie tak nie znoszą?

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się zamartwiać jeśli faceci Cię uwielbiają. Jesteś w wieku, w którym czas przyjaciólek już zaczyna być mniej ważny a istotne jest powodzenie u mężczyzn.

To oczywiście jest tak bardziej żartobliwie. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Ty masz o sobie dośc dobre zdanie ale innych widać czymś denerwujesz.
Tylko Ty możesz bardziej krytycznie spojrzeć na siebie i odkryć o co chodzi, b0 raczej nie tylko o ciuchy czy zawsze dostępną gotowkę lub to, że jesteś fotogeniczna.

Odnośnik do komentarza

Ten temat sprawia wrażenie skonstruowanego tak, jakbyś chciała uzyskać potwierdzenie, że jesteś nielubiana i wielce prześladowana z powodu swojej urody... Może faktycznie masz trochę za wysokie mniemanie o sobie, zejdź z obłoków. Nawet atrakcyjne kobiety wcale nie są prześladowane przez inne kobiety tylko za swoją urodę, już nie róbmy z innych kobiet aż tak zawistnych bestii.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że dziewczyny czują się w Twojej obecności nieswojo, ponieważ mogą Cię odbierać jako potencjalną konkurentkę - ładna, zadbana, szczupła... W grę może wchodzić zazdrość... Niewykluczone jednak, że masz problemy w relacjach z innymi dlatego, że zadzierasz nosa albo masz wysokie mniemanie o sobie, co może irytować innych. Zastanów się nad swoim zachowaniem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość dantruex

Pewnie, że jest to mój wątek wiesz Danusiu. Zresztą nie ma co się oszukiwać, żeby nie ja i mój ciężki trud włożony w to forum, to już dawno ono by stoczyło się na dno. Zawsze będziesz pisała w moich wymyślonych wątkach, bo tylko ja tutaj je tworze i nikt poza tym.
Ciao.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...