Skocz do zawartości
Forum

Czy mam jeszcze szanse na wyleczenie z DDA/DDE


Gość Dorosle dziecko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorosle dziecko

Witam. Mam 48 lat. Niestety dopiero teraz dotarlo do mnie ze jestem DDA/DDD. Zawsze leczylem sie (z przerwami ) na depresje. Prawie zawsze leki nie dawaly wymiernego skutku. Mam żone i dziecko 12 lat i powiem szczerze nie daje sobie rady zarowno w rodzinie, w kontaktach z domownikami jak rowniez w pracy którą boje się stracić. Nawet chciałem się nie tak dawno zamknąć na oddziale psychiatrycznym. Czy to coś by zmieniło? Boję się teraz tak bardzo że zaczynam się gubić, mam problemy z koncentracją, jestem zdezorientowany, opadłem z sił. Chcę nadal żyć - lecz bez ciągłego lęku. Jestem ze Śląska, potrzebuję pomocy. Czy w moim wieku nie jest za późno?

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie jest za póżno .Masz dopiero 48 lat .Nie można żyć w poczuciu ciągłego lęku. Jeżeli jesteś DDA ,to wspomnień nie wymażesz ,ale możesz nauczyć się żyć tu i teraz oraz pozytywnie myśleć o przyszłości. Piszesz o szpitalu psychiatrycznym. Nie mogę ocenić , czy pobyt tam jest Ci potrzebny. Może być tak , że chcesz się tam schronić przed światem. Poszukaj dobrego psychiatrę , który dobierze odpowiednie leki. Czasem trzeba je zmieniać , by trafić na takie , które zadziałają. Może psychiatra zaleci Ci psychoterapię. W każdym razie nie możesz rezygnować z leczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...