Skocz do zawartości
Forum

Zdarzyło Wam sie odkochac w facecie a potem on...


Gość Madiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madiaaaa

Czy zdarzyło wam się kiedyś, ze jak sie odkochaliscie to facet zaczął o was zabiegać?
Zakochaliscie się bez wzajemności. ...a jak sie odkochaliscie w tym facecie to on zaczął zabiegać o was. ..Zdarzyło wam sie tak?
Wiem że pytanie może i nie na to forum, ale chce zapytać wprost , niz przekształcaĆ pytanie,mysle ze brzmi logicznie ;-) Czy to mozliwe ze tak sie dzieje? Czy facet myśli o Nas wtedy kiedy my myślimy o nim? Na zasadzie przyciagania myślowego. ..Kiedyś długo sie nie oddzywal i cały dzień myślałam o Nim intensywnie i wieczorem tego samego dnia sie odezwal. ...I duzo takich przykładów można by wymieniać. ...Pytanie jw

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość jajajajajaja

Ja tak miałam kilka razy, że facet mnie podrywał, ja go odrzucałam, a jak się zniechęcał, to się zakochiwałam. Syndrom gonienia króliczka, dokładnie... Nic już z tego nie wychodziło, ale pocieszam się tym, że pewnie gdybym go w końcu "złapała", to po pewnym czasie emocje by opadły i znów nie byłabym zainteresowana. Na szczęście już z tego wyrosłam i na związek z moim obecnym partnerem (za miesiąc mężem) zdecydowałam się, zanim zdążył mnie olać :)

Odnośnik do komentarza
Gość anna_banna

Ja mam tak, ze jak pewna osoba mi sie sni to albo nast dnia albo najpozniej 2 dni potem ja spotkam. I jezeli we snie mijamy sie bez slowa to na ulicy bedzie tak samo. Ogolnie mamy konflikt-znaczy sie on ma do mnie zal, ze w koncu mu sie postawilam i dalam do zrozumienia, ze mam dosc chamstwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...