Skocz do zawartości
Forum

Czy brak pocałunków z partnerem może oznaczać odrzucenie?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam z chlopakiem 1,5 roku i na początku uprawialismy seks dzień w dzień. Potem 3-4 razy w tygodniu. Budziłam się nawet w nocy gdy on już był we mnie.zaczęło się psuć. On tylko odpowiadał mi ze mnie kocha jak ja to mówiłam. Przestaliśmy się namiętnie całować (tylko w łóżku podczas seksu) doszło do tego ze uprawialiśmy seks raz na 2 tyg. A jak chciałam go całować namiętnie to mnie odrzucał. Po rozstaniu powiedział ze jestem zbyt nachalna i non stop potrzebuje seksu. Czy on ma problem z seksem?

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że nieporozumienia dotyczące sfery seksualnej wynikały z tego, że nie rozmawialiście ze sobą o własnych potrzebach i fantazjach. Być może partner bał się, że nie sprosta Twoim oczekiwaniom w łóżku, a Ty z kolei nie dążyłaś do szczerej rozmowy na temat tego, czego Ci brakuje itd. Oprócz seksu w związku bardzo ważna jest komunikacja. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Wojtek 5

Nie wiem ile macie lat ,ale według mnie ,w każdym związku fascynacja seksem mija po pewnym czasie .Uruchomione zostają natomiast ,niejako wzamian, inne czynniki zwiazkotworcze ,jak chociażby codzienna troskliwosc, rozmowa,pieszczoty,dotyk. Slowem ,związek dojrzewa.Oczywiście ,u kazdego z partnerów ten czas przychodzi w rożnych momentach ,stąd nieporozumienia.

Odnośnik do komentarza

Macie różne temperamenty , różne potrzeby seksualne.
W większości par, jeśli nie są one krańcowo różne, to ludzie się docierają, znajdują jakiś złoty środek.
Czy on ma problemy z seksem?
Chyba nie, skoro kochaliście się co dzień. Pewnie jednak on nie czuł takiej potrzeby jak ty, więc się zmuszał i to go zaczęło męczyć.
A z czasem przestało mu to sprawiać przyjemność.
To twój apetyt na seks, jest raczej nietypowy.

Odnośnik do komentarza
Gość Niespelniona

Czyli jeżeli chce uprawiać seks 2 razy w tygodniu to znaczy ze mam problem z seksem ? Jasne ja wiem ze najpierw jest fascynacja i wogole ale on spełniał swoje fantazje. Kajdanki, zawiązywanie. Nawet zgodziłam się żeby dziewczynę do trojkata znaleźć. Na szczęście nie wyszło. Bo pewnie byśmy się kłócili po tym. Zawsze mu powtarzałam jaki jest super w łóżku i ze nie miałam nigdy tak dobrego kochanka w łóżku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...