Skocz do zawartości
Forum

Rozmowa podczas snu, lunatykowanie, Parasomnia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bije się ostatnio z myślami ostatnio z moja przypadłością i nie mam pojęcia co z tym zrobić czy też gdzie z tym pójść.. Może ktoś doradzi czy pomoże... Przytrafiło mi się już to parę razy chodź ostatnio ponoć przegięłam... Poszedłem spać byłem zmęczony i wykończony po całym tygodniu pracy i oczywiście kładłem się spać z moja kobieta... Nie wiem kiedy usnąłem... Ale bylem bardzo padnięty następnego dnia jak rano wstaje w dobrym humorze i w ogóle i zaczynam rozmowę z moja kobieta ale była strasznie wściekła na mnie ale nie wiedziałem dlaczego gdy mi powiedziała ze poprzedniej nocy mówiła mi ze razem rozmawialiśmy, a to co jej powiedziałem to byłem w szoku ponoć ja obrażałem wzywałem ze jej nie kocham... Bylem w szoku ze coś takiego mi się przytrafiło najgorsze jest to ze nic z tego nie pamiętam zero jak by film się mi urwał. Chodź wszystko do momentu zaśnięcia pamiętam ale tego nie jakby ktoś ukradł mi z życia te minuty po czym normalnie po chwili tez ponoć zasnąłem... Czy ktoś by mógł mi w tym pomóc? Co z tym zrobić? Gdzie pójść? Lekarz psychiatra? Kocham swoją kobietę i nie wyobrażam sobie bym mówił do niej takie rzeczy ... Wiec proszę o jakieś odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...