Skocz do zawartości
Forum

Nie radzę sobie ze sobą


Gość aga1335

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam 23 lata. Ciężko mi żyć samej ze sobą, nie wiem kim jestem, jaką drogą iść, co w życiu wybrać... Nigdy nie byłam z siebie zadowolona. Nie wiedziałam jakie liceum wybrać, poszłam na humanistyczny. Nie wiedziałam jakie studia wybrać, poszłam na ratownictwo medyczne. Myślałam, że to dla mnie. Studia mnie interesowały, ale ciągły strach mnie zdominował. Niby z teorii jestem dobra. Ale potwornie bałam się kontaktów z pacjentami. Przerażały mnie praktyki, kombinowalam jak mogłam, żeby się wymigać. Bo się bałam i stresowałam. Skończyłam studia i nawet nie chciałam słyszeć o pracy w zawodzie. Pracowałam w kilku miejscach, sklepy itd. Później zaczęłam psychologię, jednak stracilam pracę i nie mogłam znaleźć więc postanowiłam z chłopakiem wyjechać do Anglii. Wzięłam dziekankę i podekscytowana wyjechałam. Ale bardzo szybko zaczęłam tęsknić i bardzo chcę wrócić. Okropnie się tu męczę... Najchętniej już dzisiaj kupiłabym bilet. To straszne. I jeszcze moje studia. Nie wiem czy na nie wracać bo mam wrażenie że zmarnuję 5 lat i znowu się do tego nie nadaję. Już 3 zmarnowałam... Nie wiem co zrobić, w jakim kierunku iść, w jakim zawodzie. Ciągle jestem nieszczęśliwa, ciągle się zniechęcam, do niczego się nie nadaję i nic mi nie wychodzi... Nie chcę ciągle pracować w sklepie ale nie mam innego wykształcenia ani zdolności... Myślałam kilka razy o własnym biznesie ale znowu uważam, że się nie nadaję, że nie wyjdzie, że nie potrafię...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...