Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem homoseksualny?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem Kuba i mam 13 lat. Mam jeden problem, myśle że jestem gejem, nie czuje pociagu seksualnego do dziewcyn i moglbym zakochac sie w mezczyzniem, ale nie wiem czy naprawde jestem homoseksualny czy tylko tak czuje dlatego ze dojrzewam. Od dziecinstwa czulem wiekszy pociag do chlopakow niz do dziewczyn. Nie wiem czy mowic o tym rodzicom czy czekac. Ale wiem ze kiedy bym im powiedzil bylo by mi lżej ale co jesli moja orietacja sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Gość posłuchaj99999

Może nie analizuj tego po prostu żyj czy tak nie jest najlepiej ?
Pamiętaj , że seksualność to tylko i wyłącznie twoja i tylko twoja intymna i prywatna sfera .
Jak twoi rodzicie mogą Ci powiedzieć czy jesteś homoseksualny skoro Ty sam nie wiesz moim zdaniem nie warto się tym zamartwiać po prostu żyć :) .

Odnośnik do komentarza

Ja zamierzam jutro powiedzieć mamie, że jestem bi. Mam 12 lat. Ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać i dopiero niedawno to zauważyłam. Jeśli powiesz mamie, że jesteś homo, ale z czasem to się zmieni to możesz jej powiedzieć, że jesteś hetero, a chłopcy już cię nie interesują. Według mnie orientacja nie jest stała. Możesz być hetero za rok bi, a za dwa lata homo. Nie ma w tym nic złego. W najgorszym wypadku twoja mama może tego nie zaakceptować lub powiedzieć, że sobie wmawiasz. Powiedzenia. Miejmy nadzieję, że twoja mama się z tym pogodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Malwina Barbara

Bycie osobą homoseksualną to nic złego. Tylko niedouczeni i prości ludzie twierdzą, że to choroba. To średniowieczne poglądy. Każdy ma prawo do szczęścia i ułożenia sobie życia według swoich zasad. Jestem w związku z kobietą i mam coming out za sobą. Jest pod kątem relacji z Matką ci, ale to moje życie i nikt nie ma prawa w nie ingerować. Ja w wieku ok. 10 lat wiedziałam, że coś jest na rzeczy. :) Nie próbujcie się zmieniać. Tacy jesteśmy i albo inni to zaakceptują, albo nie. Ale to ich sprawa, nie nasza.

Odnośnik do komentarza

Czy teraz jest dobry moment na coming out? Nie wiem. Podejrzewam, że sam do końca nie jesteś pewny swojej orientacji seksualnej, bo jesteś jeszcze w fazie dojrzewania. Poczekaj, obserwuj siebie, analizuj swoje myśli. Gdy nabierzesz pewności i poczujesz potrzebę ujawnienia się, wówczas to zrobisz. Pamiętaj jednak, że bez względu na to, jakiej orientacji seksualnej jesteś, zasługujesz na szacunek i jesteś wartościową osobą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...