Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie dopalaczy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zapytać czy to są skutki uboczne od zażywania DOPALACZY oraz palenia MARIHUANY

wcześniej miałem dziwne cos w głowie ze uważam że czytam komuś w myślach lub ze ktoś mnie obserwuje (jedzie za mną)

- Czasem drganie mięśniowe (ćwiczę ale wcześniej tak nie miałem}
- wahania nastroju (słucham jakiejś smutnej piosenki i po prostu płaczę wcześniej tak nie miałem)
- Zdenerwowanie agresja (nad tym zdołam panować)
- Czasem wydaje mi sie ze każdy na mnie patrzy jak ide ulica

Nie zażywam żadnych narkotyków ponad miesiąc czasu chciałem sie dowiedzieć jeszcze jakie są skutki uboczne oraz po jakim czasie to najcześciej przechodzi

Ogólnie spotykałem sie z dziewczyna i wszystko było normalnie po odstawieniu zaczeło sie to co opisałem i nie wiem czy juz musze to brać i palić czy jednak to przechodzi nie polecajcie specjalistów ponieważ tak czy tak pracuje za granica

Jeszcze dodam że mam 21 lat i w sumie nie mam komu sie wygadać no może mam ale z drugiej strony nie chce o tym nikomu mowic

Odnośnik do komentarza
Gość posłuchaj99999

Bracie nie wierz myślom bo wiarą tworzysz oprogramowanie w skrócie mówiąc .
Świat jest trudny , ale warto żyć wyjście z takiego gówna daje moc człowiekowi bo generalnie wychodzenie z problemów i trudów pozwala nam cieszyć się trzeźwością .
Narkotyki to gówno niszczą w Tobie moc możesz odrodzić się na nowo , ale to ciężki bój zmagań ...
Często słyszałem , że Bóg pomaga w wychodzeniu z nałogów i problemów , więc warto szukać modlitwy też do własnego wnętrza jeżeli nie wierzysz to prostu szukaj siły i mentalności w sobie .

Odnośnik do komentarza

Igrasz z ogniem. Być może Ci nie przejdzie. Masz psychozę ponarkotykową. Dopalacze to narkotyki, nawet gorzej, bo nie do końca wiadomo co to jest, a efekty ich brania są tragiczne w skutkach. Najlepsza droga dla Ciebie: abstynencja od wszelkich środków psychoaktywnych łącznie z alkoholem -> psychiatra i leki przeciwpsychotyczne -> ośrodek odwykowy i psychoterapia uzależnień -> życie w trzeźwości. Teraz już znasz kierunek. Decyzja należy do Ciebie.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...