Skocz do zawartości
Forum

Jak traktować byłego chłopaka


Gość Michelllle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michelllle

Byłam z X prawie 2.5 roku. Znamy die juz ponad 3. Od ok pół roku nie jesteśmy razem, kłótnie, on i ja mamy ciężkie charaktery. Odkąd nie jesteśmy razem mniej się klocimy, lepiej dogadujemy. On odkąd się rostalismy mieszka w w Warszawie, bo przeprowadził się do ojca zacząć "nowe życie" bo tutaj miał problemy.
Pierwsze miesiące pisał, dzwonił, mówił jak bardzo tęskni, jak bardzo kocha, że życie tylko ze mną. Gdy ja mówiłam coś o kolegach był zazdrosny, pisał,że " no tak pewnie oni cie doceniają bo ja zawalilem " itp. Ale od jakiegoś czasu coraz mniej jest rozmów, wiadomości. Właściwie dzwoni i odbiera kiedy ma ochotę ( w ostatnim tygodniu dwa razy rozmawiałam po 3-5 min).
Ostatnio mówił,że chciałby pojechać do Portugalii do pracy. Powiedziałam " wszystko przed tobą! :) " a on " przed nami*". I takie teksty czasami mu się zdarzają. Ale coraz mniej.

Za miesiąc wyjeżdżamy na wspólny wyjazd ze znajomymi. Mamy spać razem w namiocie bo kupiliśmy go kiedyś za wspólną kasę no i to nasi znajomi wiec on " dzieli ze mną dom ".

Ale pytanie moje to jak ja mam się zachowywać? Niby mówi, że mnie kocha. Niby jest ok, ale nie jesteśmy razem. Ja juz kiedyś jasno powiedziałam,że ja się przyjaźnic z ex nie będę.
Nie wiem czy jak będzie się chciał przytulic, czy mnie pocałować to czy mam uciekać czy co robić. Gdyby wziął mnie i pogadal ze mną otwarcie to byłoby inaczej. ( bo jeszcze z 2 mies temu mówił,że bardzo chciałby ze mną znoe być ale od dawna już tego nie mówi). A ja nie chxe żeby się mną zabawil. Ja nie mogę zacząć tematu, kiedyś próbowałam ale z nim nie ma rozmowy jeżeli on sam jej nie chce, wiec on musi zacząć temat a nie wiem co będzie.
Niby jest zazdrosny o moich kolegów ale nie pali się żeby postarać się o mnie.

Powiedziałam sobie jedno,że jeżeli po tym wyjeździe nic się między nami nie zmjebi, to ja urwe całkowicie kontakt, bo nie potrzebny mi jakiś frendzone.

Ale jak myślicie, jak się zachowywać na tym wyjeździe? Zabawić się i olać to co między nami jest czy traktować go czysto jak kolegę.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś traktować go jako kolegę,bo widać,że sam nie wie czego chce,/choć nie jest pewne czy w ogóle pojedzie z wami/ ,nie można mieć do niego zaufania,nie wiem jak Ty chcesz z nim być jak nie da się z nim dogadać,do tego Cię olewa.
Jakby się przystawiał, to nawet wbrew temu co w danej chwili będziesz czuła ,powiedz,mu ,że nie jesteście parą, nie interesuje Cię też przyjaźń z ex,więc po powrocie ,całkiem zrywasz kontakt.
Musisz być stanowcza, bo może sobie z Tobą tak pogrywać, nie wiadomo jak długo..

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Michelllle

Wiem,że to będzie trudne. Ale szczerze,gdyby nie to,że nie mam alternatywy na ten wyjazd to bym nie pojechała z nimi... Na pewno przyniesie mi dużo stresu.

Myślałam,że gdy pokaże mu,ze mniej się już nim interesuje to w nim die coś obudzi. a tu raz się obudzi, a raz ma mnie gdzieś tak jak teraz już 3 dni się nie odzywa i pewnie odezwie się za parę dni jak gdyby nigdy nic bo imprezuje.
Nie to,że 3 dni to dla mnie tragedia czy cis. Tylko ja oczekuje Zaangażowania od partnera, a nie zaangażowania i miłości tylko wtedy, kiedy to jemu się chce.
Chciałabym się odkochac i mieć go gdzieś. Patrzeć i myśleć o nim neutralnie i bez emocji...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...